Koszykówka
Wyjazdowa porażka w II lidze
Stal zbyt twarda dla Pompax Tęczy

Drużyna z Brzegu to bardziej doświadczony zespół mający chęć awansu do I ligi. Przypomnijmy, że także w pierwszym meczu na parkiecie hali Trapez górą 68:58 była Stal. Młode leszczynianki zgodnie z założeniami ogrywają się w tej lidze, a dodatkowo jeszcze do Brzegu pojechały bez kilku zawodniczek, które wzmocniły tego dnia w Łodzi pierwszoligową ekipę XDemon Tęczy.
Od samego początku ten pojedynek ze Stalą nie układał się po myśli gości z Leszna. - Zupełnie zawodziła skuteczność, nawet w prostych sytuacjach, takich sam na sam z koszem – tłumaczy trener Arkadiusz Zachacz. Nic więc dziwnego, że Brzeg pierwszą kwartę wygrywa 10:2, w drugiej 18:14 górą jest Pompax Tęcza, III i IV wygrywają gospodarze odpowiednio 13:9 i 21:9.
Na dorobek gości z Leszna złożyły się: 11 Kocemba, po 4 Brambor, Martyna Kowalska i Łakoma, po 3 Jaszewska, Franckowiak i Raczyńska i po 2 Kaczmarek, Oktawia Kowalska i Lubińska, bez zdobyczy punktowej zakończyły te zmagania Sakowicz i Susła. Jeżeli nic się nie zmieni to kolejne spotkanie ligowe ten zespół rozegra w Trapezie 13 marca, a przeciwnikiem będzie Wichoś Jelenia Góra.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
01.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
01.06.2025
Nazar Parnitskyi po meczu #RZELES Żużel/2025 |
![]() |
24.05.2025
50 Szokujących Historycznych Faktów o Żużlu Żużel/1990 i starsze |
![]() |
24.05.2025
Trasa biegu Sport/Biegi |
Komentarze
Fajne sa