Koszykówka
Zagrają jeszcze przed Świętami
Koszykarki w sobotę zapraszają do Trapezu

(Fot. Rafał Paszek)
21.12.2018
Jeszcze przed Świętami w sobotę o 17:00 na parkiecie hali Trapez rozpocznie się ostatnie w tym roku spotkanie ligowe koszykarek Tęczy Leszno. Rywalem tego zespołu będzie Olimpia Wodzisław Śląski.
Pierwszy w tym sezonie pojedynek tych zespołów na parkiecie w Wodzisławiu Śląskim, leszczynianki wygrały 69:52. Chcą wygrać także to sobotnie i nie ma mowy o świątecznej atmosferze w Tęczy.
- Owszem myślimy już o Świętach, ale nie ma mowy o jakimś rozluźnieniu. Wygrana z Olimpią byłaby wspaniałym prezentem pod choinkę dla nas i naszych kibiców, których serdecznie zapraszamy w to sobotnie popołudnie do Trapezu – przyznaje jedna z koszykarek Tęczy Magdalena Pisera.
Jej zespół przy takiej pogodzie boryka się z plagą przeziębień, ale do jutra miejmy nadzieję wszystko wróci na właściwe tory. W ligowej tabeli wyżej, bo na szóstym miejscu z dorobkiem 18 punktów są leszczynianki. Olimpia do tej pory zgromadziła 13 punktów i jest dziewiąta.
Michał Konieczny
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |

