Kręgle
Kręglarska młodzież kulała w Tomaszowie Mazowieckim
Medale Mistrzostw Polski dla Polonii 1912

04.04.2017
W Tomaszowie Mazowieckim rozegrano kręglarskie Mistrzostwa Polski w kategorii juniorek i juniorów młodszych. Polonia 1912 przywiozła do Leszna cztery medale, a wszystkie wywalczyły juniorki.
Ekipa Polonii 1912 na te zawody była sześcioosobowa: cztery juniorki młodsze i dwóch juniorów młodszych. To efekt tego, że większość z ubiegłorocznego składu przeszła do starszej kategorii wiekowej.
Na uznanie zasłużyły leszczyńskie juniorki, mające po 15 i 16 lat, którym przyszło rywalizować ze starszymi koleżankami do lat 18. W parach faworytkami był duet Polonii 1912 Nicoletta Dudziak, Anna Łochowicz. To potwierdziło się, bo wywalczyły w tej konkurencji złoto.
Najbardziej prestiżowe w Mistrzostwach Polski są zmagania indywidualne i tu tytuł wicemistrzowski wykulała Nicoletta Dudziak. Do tej medalowej kolekcji Anna Łochowicz w bardzo wyczerpującej konkurencji sprintu dorzuciła brązowy medal, taki sam zdobyła drużynowo Polonia 1912.
Michał Konieczny
Najbliższe wydarzenia
Wideo
23.09.2023
![]() Sport/Biegi | |
![]() |
23.09.2023
Wyścigi wraków na torze Wylewisko koło Bojanowa Sport/Motoryzacja |
![]() |
20.09.2023
Śmigłowiec wylądował na dworcu autobusowym Extreme/Lotnicze |
![]() |
20.09.2023
Herculesy na Lotnisku Leszno - to największe samoloty, jakie tu lądowały Extreme/Lotnicze |
Komentarze