Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Kręgle

 

Polonia w połowie stawki

10.10.2010 Dziewiąte miejsce zajęli kręglarze Polonii Leszno w Klubowym Pucharze Europy, który odbył się w chorwackim Splicie. – To nie jest zły wynik, ale stać ich na więcej – powiedział Ireneusz Kaczmarek, kierownik sekcji kręglarskiej Polonii Leszno. Zwyciężył zespół Victorii Bamberg, w którym gra leszczynianin Michał Grędziak.


W turnieju wystartowało 15 drużyn. – Mieliśmy szansę na siódme, ósme miejsce – stwierdził Kaczmarek. – Niestety, nie wszystkie wyniki uzyskane przez naszych zawodników były takie na jakie ich stać.

Rozpoczęło się od gry Sebastiana Piosika, który zdobył 547 punktów. Drugi z naszych zawodników, Adrian Szulc, zagrał jeszcze gorzej, bo zdobył tylko 505 pkt. – Pozostali musieli odrabiać straty – dodał Kaczmarek.  
Pierwszego dnia eliminacji grali jeszcze Artur Piosik i Bartosz Włodarczyk.  Obaj zdobyli po 585 pkt, co trochę wywindowało naszą drużynę. - Liczyliśmy jeszcze, że Mikołaj Konopka i Marek Majer, dwaj nasi najbardziej doświadczeni zawodnicy osiągną w drugim dniu lepsze wyniki, ale tak się nie stało - opowiadał Kaczmarek.  
574 kręgle zbite przez Mikołaja Konopkę i 572 kręgle Marka Majera nie są wynikami złymi, ale zdaniem kierownika sekcji obu stać na znacznie więcej. Łączny wynik drużyny – 3358 pkt. – dał Polonii dziewiątą lokatę.

Puchar zdobyła drużyna Victorii Bamberg, która w finale pokonała drużynę z Węgier. Dodać tutaj należy, że w niemieckiej ekipie od tego sezonu występuje Michał Grędziak, wychowanek Polonii Leszno, ostatnio zawodnik Alfy Vector Tarnowo Podgórne.

Młodzi zawodnicy Polonii i Startu Gostyń brali udział w Młodzieżowym Pucharze Borów Tucholskich. W kategorii młodziczek drugie miejsce zajęła Oliwia Wawrzyniak ze Startu Gostyń, kolejne dwa miejsca przypadły leszczyniankom: Natalii Włodarczyk i Jolancie Stępczak.

Wśród młodzików drugie miejsce zajął Kacper Drzymała ze Startu Gostyń. Na podium stanęli też juniorzy młodsi z Polonii Leszno: Jakub Bergman zajął drugie miejsce, a Łukasz Ptaszyński – trzecie.

W przyszłym tygodniu kręglarze wracają na ligowe tory. W niedzielę o 12.00 zawodnicy Polonii podejmować będą Pilicę Tomaszów Mazowiecki, natomiast zawodniczki jadą do Tarnowa Podgórnego. (emi)

 

Komentarze

 
1. Dodane przez oko w dniu 2010-10-10 21:21
i po co pojechali opalać się ,szkoda wydatków na nich niech graja w Lesznie, a najdalej w Gostyniu
 
 
2. Dodane przez kibic w dniu 2010-10-10 22:29
Jak na tak ważny turniej to chlopacy sie w ogole nie popisali. Przynajmn iej wycieczke fajna mieli. Teraz zapominamy i za tydzien walka.
 
 
3. Dodane przez kulomiot w dniu 2010-10-10 23:38
wakacje w Splicie też tak można za friko a wyników 00000
 
 
4. Dodane przez ciapa w dniu 2010-10-10 23:46
ALE WYNIKI JEST SIĘ CZYM CHWALIĆ
 
 
5. Dodane przez xxx w dniu 2010-10-11 08:10
a trenować to się nie chce tylko ballllllll mizerni jesteście chłopcy
 
 
6. Dodane przez krzychu w dniu 2010-10-12 16:39
nie ma jak wydawać pieniądze na cieniasów.. i potem umieszczają zdjęcia w internecie i się chwalą gdzie i jak zabalowali wieczorami... żal..
 
 
7. Dodane przez Zawodnik w dniu 2010-10-13 13:54
Jestem pewny ze polowa z was komentujacych w zyciu nie grala w kregle a tylko komentowac potrafia ... Do Krzychu wedlog ciebie po co w nas inwestowac tak? Lepiej w pilkarzykow ktorzy nigdy niczego nie osiagna ... Przyjdzcie pogramy to zobaczycie ze to nie jest takie proste jak wam sie wydaje
 
 
8. Dodane przez krzychu w dniu 2010-10-14 15:48
piłkarzy to bym dawno rozwiązał..bo to już wstyd.. ..a co do znajomości kręgli to się możesz grubo pomylić..505 pkt czy 547 punktów to w łaziskach można kulać a nie na KPE.. tyle w temacie
 
 
9. Dodane przez do krzysia w dniu 2010-10-15 11:16
Najlepiej rozwiaz wszystkie kluby leszczynskie i zaloz jeden nowy wlasny, w ktorym bedziesz gral tylko TY !!!!! i bedziesz najlepszy we wszystko. Powodzenia 8)
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

04.12.2023
Żużel/2023
03.12.2023 Rozgrzewka przed Biegiem Fartucha w Krzywiniu
Sport/Biegi
03.12.2023 IX Bieg Mikołajkowy we Wschowie
Sport/Biegi
15.11.2023 GI Malepszy Arth Soft - Legia Warszawa 3:4
Sport/Futsal

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png