Lekkoatletyka
Włodarczyk i Małachowski na Athletic Camp 2015
Lekcja z mistrzami w Rawiczu

(Fot. Karolina Makulska, Fundacja Kamili Skolimowskiej)
Organizatorami imprezy "Athletic Camp 2015 - Każdy może zostać mistrzem” jest Gmina Rawicz przy współpracy z Fundacją Kamili Skolimowskiej. Dotychczas podobne warsztaty odbyły się w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu.
Camp skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Hala sportowa Gimnazjum w Sierakowie zgromadzi 300 młodych ludzi, którzy będą mieli okazję poznać lekką atletykę pod okiem mistrzów: Anity Włodarczyk i Piotra Małachowskiego.
Warsztaty z psychologii sportu, dietetyki i zajęcia typowo lekkoatletyczne rozpoczną się o godzinie 9.30. - Nasi mistrzowie zachęcać będą do uprawiania sportu i uczęszczania na lekcje wychowania fizycznego - mówi Maciej Szymkowiak, wicedyrektor OSiR w Rawiczu.
Podczas warsztatów sportowcy przybliżą również sylwetkę patronki imprezy, zmarłej w 2009 roku Kamili Skolimowskiej, złotej medalistki w rzucie młotem z igrzysk w Sydney z 2000 roku.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
05.11.2025
![]() Sport/Futsal | |
|
|
26.10.2025
Start XIX Międzynarodowego Kościańskiego Półmaratonu im. dra Henryka Florkowskiego Sport/Biegi |
|
|
22.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 2 Sport/Lotnicze |
|
|
07.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 1 Sport/Lotnicze |

