Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Lekkoatletyka

 

Złoto Kucharczyk!

04.09.2012 Rawiczanka, Karolina Kucharczyk zdobyła złoty medal paraolimpijski w skoku w dal. Nasza zawodniczka wywalczyła mistrzowski tytuł w doskonałym stylu. W jednej z prób osiągnęła 6 metrów ustanawiając tym samym rekord świata.

21-letnia reprezentantka Kadeta Rawicz już przed zmaganiami w Londynie sygnalizowała wysoką formę. Świadoma swojego potencjału otwarcie zapowiadała, że interesuje ją wyłącznie złoty medal a jej marzeniem jest pokonanie bariery 6 metrów w skoku w dal. Jak powiedziała tak zrobiła. W poniedziałek wieczorem nie dała szans rywalkom. Występ rawiczanki na stadionie olimpijskim w Londynie oglądało kilkadziesiąt tysięcy widzów. (jag)

 

Komentarze

 
1. Dodane przez Adam w dniu 2012-09-04 10:47
Gratulacje!!!Tak trzymać!!!
 
 
2. Dodane przez polas w dniu 2012-09-04 10:49
niepełnosprawna intelektualnie ? czyli fizycznie zdrowa. mimo to wielkie gratulacje!
 
 
3. Dodane przez Paweł w dniu 2012-09-04 11:41
Brawo- znowu kobietka z Rawicza zdobywa medal w Londynie!
 
 
4. Dodane przez Piotr w dniu 2012-09-04 11:46
NO TAK, ALE MY W pOLSCE NIE MOŻEMY SUKCESÓW OBECNIE STARTUJĄCYCH OLIMPIJCZYKÓw ZOBACZYĆ, BO NASZA KOCHANA TELEWIZJA WOLI RELKAMY POKAZYWAĆ JAK PIEKNO SPORTU I OLIMPIZMU.
 
 
5. Dodane przez hania w dniu 2012-09-04 11:49
brawo Pani Karolino! szkoda tylko,że my w Polsce nie możemy obejrzeć tych igrzysk,a jak słychać to jest co oglądać:) poprzednie igrzyska były transmitowane w telewizji a paraolimpijskie próżno szukać na kanałach!!
 
 
6. Dodane przez zły w dniu 2012-09-04 12:42
wielkie gratulacje oczywiście na stadionie obejrzało to kilkadziesiąt tyś widzów ale w naszej telewizji lepiej puścić w tym samym czasie coś co leciało już kilkanaście razy po co mamy oglądać jak sportowcy na paraolimpiadzie zdobywają dla naszego kraju medale
 
 
7. Dodane przez marcin w dniu 2012-09-04 13:09
Gratulacje!! Karolina
 
 
8. Dodane przez jaa w dniu 2012-09-04 13:10
Gratulacje!!! to sa prawdziwi sportowcy!!! :)
 
 
9. Dodane przez Kibice w dniu 2012-09-04 14:51
Gratulacje!!!
 
 
10. Dodane przez waldek w dniu 2012-09-04 15:00
Gratulacje!!!!!!!!!! !!!! To jest sportowiec !!!!!!!!!!
 
 
11. Dodane przez Rawiczanin w dniu 2012-09-04 17:02
Gratulacje Rawicz wyrasta na potęgę wśród olimpijczyków i paraolimpijczyków chociaż pod tym względem możemy być dumni z naszego miasta mieszkańców.
 
 
12. Dodane przez magic w dniu 2012-09-05 13:56
Gratulacje, Pani Karolino! Oby tak dalej!
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

28.07.2021
Sport/Lotnicze
14.07.2021 GI Malepszy Futsal Leszno po sezonie 2020/2021
Sport/Futsal
14.07.2021 Anita Werner po spotkaniu w Smyczynie o swojej pasji piłkarskiej
Sport/Futsal
14.07.2021 Michał Kołodziejczyk po spotkaniu w Smyczynie
Sport/Futsal

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png