Lekkoatletyka
Chmieliński znowu najlepszy w Polsce
17.07.2012
Mateusz Chmieliński, wychowanek MUKS Szok Bojanowo po raz kolejny potwierdził, że należy do najlepszych wieloboistów w kraju. Właśnie sięgnął po tytuł młodzieżowego mistrza Polski w dziesięcioboju.
Podczas warszawskich zawodów reprezentant AZS AWF Warszawa zdobył 7312 pkt, w sześciu konkurencjach poprawiając rekordy życiowe. - Złoty medal jest nie wątpliwie wielką niespodzianką, ponieważ Mateusz startuje pierwszy rok w kategorii młodzieżowej, co wiąże się ze zmianą sprzętu rzutowego na cięższy, wyższymi płotkami oraz rywalizowanie z rok lub dwa lata starszymi przeciwnikami – przyznał trener MUKS Szok Bojanowo, Maciej Ratajczak
To kolejny złoty medal mistrzostw Polski mateusza Chmielińskiego. Był już najlepszy w 7 – boju na hali oraz 10 – boju w kategorii juniorów. (mah)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
31.05.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |
|
|
20.05.2026
SP 5 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U8 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |


Komentarze
1 300 zł / m-c
wynajem, Leszno
549 000 zł
sprzedaż, Wilkowice
589 000 zł
sprzedaż, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
1 zł
Audi A5, Leszno