Lekkoatletyka
Punktowane pozycje lekkoatletów Achillesa
27.07.2009
Bez medalu, ale z 15 punktami do klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wrócili z Krakowa lekkoatleci Achillesa Leszno. Startowali tam w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Najlepiej z podopiecznych trenerów Andrzeja Fularza i Dariusza Górskiego zaprezentowała się Karolina Górska. W finale rzutu młotem uzyskała wynik 47,74m, co dało jej czwarte miejsce w imprezie. Tuż za Karoliną z wynikiem 46,20 m znalazła się kolejna z leszczynianek Barbara Krystek. Młotem rzucała również Agata Gruszeczka. Jej wynik 41,31m pozwolił zająć dziewiąte miejsce.
Na zawody do Krakowa pojechała też Anna Dziatkowiak. Uprawiająca skok w dal lekkoatletka zajęła czternaste miejsce, skacząc na odległość 5,22m.
Achilles Leszno podczas Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zdobył 15 punkty do klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. (mah)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
02.03.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
28.02.2026
GI Malepszy Leszno - Jaxan Śląsk Wrocław 1:0 Sport/Futsal |
|
|
25.02.2026
Kibice z Racotu wrócili z Zimowych Igrzysk Olimpijskich we Włoszech i odwiedzili Radio Elka Sport/Zimowe |
|
|
22.02.2026
BSF ABJ Powiat Bochnia - GI Malepszy Leszno 3:6 Sport/Futsal |


Komentarze