Narty: Gostyń
Czwarte mistrzostwa Gostynia
Czas na narty!
(fot. Aldona Brycka-Jaskierska)

03.02.2016
Miłośnicy narciarstwa i snowboardu, będą mieli okazję aby sprawdzić swoją formę i umiejętności. 27 lutego, w Zieleńcu odbędą się IV Otwarte Mistrzostwa w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Burmistrza Gostynia.
Rokrocznie gostyńskie mistrzostwa narciarskie cieszą się dużą popularnością. Kolejny raz na miejsce rywalizacji wybrano Zieleniec. - Warunki w Zieleńcu są dobre i możemy liczyć na śnieg - mówi Wojciech Walkowiak z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu, który jest głównym organizatorem zawodów.
Uczestnicy gostyńskich mistrzostw będą rywalizować w kilku kategoriach: dzieci do VI klasy szkoły podstawowej, młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do 18 roku życia oraz dorośli w kategoriach - kobiety i mężczyźni. Zmagania snowboardzistów zostaną przeprowadzone w jednej kategorii. Dla zwycięzców oprócz pucharu burmistrza Gostynia, przygotowano też atrakcyjne nagrody. - Do wygrania będą wyjazdy weekendowe do Zakopanego, ale też atrakcyjne nagrody rzeczowe - zapowiada Walkowiak.
Chętni do udziału w zawodach mogą się zgłaszać do biura Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 1 w Gostyniu. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 lutego. W opłacie wpisowej ujęto: dojazd autokarem, udział w zawodach, numer startowy, puchary i nagrody, karnet 6-godzinny, ubezpieczenie narciarskie i obiad. Wyjazd planowany jest w sobotę 27 lutego o godz. 5.30 z parkingu przy krytej pływalni, ul. Starogostyńska 9a.
Aldona Brycka-Jaskierska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
16.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
12.06.2026
Fogo Unia Leszno - Pres Grupa Deweloperska Toruń 49:41 Żużel/2026 |
|
|
11.06.2026
Konferencja prasowa przed meczem FOGO Unia Leszno - PRES Grupa Deweloperska Toruń Żużel/2026 |
|
|
08.06.2026
Na rowerach do Paryża dla chorych dzieci z fundacji Cancer Fighters Sport/Rowerowe |


