Narty: Leszno
Leszczyniacy już zjeżdżają
Karpacz przywitał narciarzy wspaniałą pogodą. Jest słonecznie, a termometry pokazują około 0 stopni. Do dyspozycji tryskających humorem uczestników zmagań jest świetnie przygotowany stok Biały Jar. XI Mistrzostwa odbywają się według nieco zmienionych zasad. – Przede wszystkim są dwa przejazdy i liczona jest suma czasów uzyskanych podczas obu. O to od dłuższego czasu dopominali się narciarze – podkreśla jeden z organizatorów zmagań, Marek Wein.
Do rywalizacji zgłosiło się około 80 osób. – Jesteśmy zadowoleni z frekwencji, tym bardziej, że na początku zgłoszeń nie było zbyt dużo. Od przyszłego roku będziemy jednak chcieli nieco zmienić formułę. Brakuje nam trochę dzieci i młodzieży i właśnie ich chcielibyśmy zachęcić do startu – dodaje Wein.
Tytułu mistrzów Leszna i powiatu bronią Przemek Klabiński i Zuzanna Wilka. Nowych mistrzów poznamy dziś popołudniu.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |


Komentarze