Narty: Włoszakowice
Włoszakowice już na stoku
22.01.2011
Piękna pogoda i doskonałe warunki narciarskie panuja na stoku w Sanov, gdzie po raz ósmy rywalizuja mieszkańcy gminy Włoszakowice. O tytuł mistrza walczy około 100 amatorów białego szaleństwa.
Mimo ostatniej odwilży narciarze, którzy przyjechali do Sanov, nie mogą
narzekać. Warunki sa dobre, dodatkowo ostatniej nocy spadło kilka
centrymetrów białego puchu. W zawodach bierze udział około 100 osób, ale
do Sanov przyjechały też ich rodziny i znajomi. W sumie około 120 osób.
- Uczestników jest trochę więcej niż rok temu, bardzo nas to cieszy -
mówi Leszek Jagodzik, prezes Towarzystwa Gimnastycznego Sokół - pierwsze
zjazdy mamy juz za sobą. Największe emocje towarzyszą najmłodszym, których goraco dopingują rodzice.
Każdy z uczestników ma dwa zjazdy, lepszy czas zaliczany jest do ostatecznej klasyfikacji.(han)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |


Komentarze