Narty: Włoszakowice
Sanov czeka na narciarzy
29.01.2010
Włoszakowice. 97 osób zgłosiło się do udziału w Mistrzostwach Włoszakowic w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Szusowanie na stoku w Sanov już jutro. Organizatorzy zapewniają, że warunki narciarskie są dobre. - Stok jest dobrze przygotowany, śniegu jest dużo - mówi Leszek Jagodzik.
Zawody organizowane są po raz siódmy. Mogą w nich startować mieszkańcy
gminy oraz osoby, które uczą się, bądź pracują na terenie Włoszakowic.
- W tym roku zgłosiło się 97 osób - dodaje Jagodzik - to stali bywalcy,
ale co roku przybywa nowych amatorów białego szaleństwa.
Uczestnicy
zostaną podzieleni na 11 kategori wiekowych, każdy zawodnik będzie
miał dwa przejazdy. - Według prognoz w sobotę będzie od minus 4 do
minus 7 stopni, śniegu jest dużo, stok jest dobrze przygotowany, więc
wszystko powinno się udać.
Po zmaganiach mieszkańców Włoszakowic, na tym samym stoku, rywalizować
będą mieszkańcy Bojanowa. Organizatorzy spodziewają się około 30 osób.(emi)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |

