Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Nordic walking

 

Udanie rozpoczęli sezon

13.02.2013 Pierwszy  oficjalny start w tym roku mają za sobą nordic-walkerzy z grupy Unia Górowian. W miniony weekend uczestniczyli w II Biegu Ulicami Miasta w Dusznikach Zdrój, gdzie zajmowali miejsca w ścisłej czołówce. W zmaganiach uczestniczyło około 200 sportowców.

Impreza rozpoczęła się w miniony piątek. Tego samego dnia odbył się bieg nocny na dystansie trzech kilometrów, w którym uczestniczył górowianin Tomasz Wybierała. – Udało mi się w nim zająć trzecie miejsce w mojej kategorii. Następnego dnia zająłem czwarte miejsce w biegu na 10 kilometrów i trzecie miejsce w nordic walking na 15 kilometrów. Kolejnego dnia w rywalizacji wzięła już udział reszta naszej górowskiej ekipy.

Niedzielne zmagania na dystansie 5 kilometrów okazały się bardzo udane dla sportowców z Góry. Na najwyższym stopniu podium w kategorii open stanął wspomniany już Tomasz Wybierała. Sukcesy zapisali na swoich kontach także pozostali górowianie. Drugie miejsce w kategorii open kobiet zajęła Teresa Pojasek. Drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej przypadło z kolei Marcie Kozłowskiej. Telewizyjny reportaż poświęcony zmaganiom w Dusznikach Zdrój zostanie wyemitowany w środę o godzinie 18.00 w TVP Wrocław.

Miłośnicy nordic walking z Góry przygotowują się już do kolejnych w tym roku imprez. W najbliższą niedzielę planują wyjazd na zawody do Ścinawy. Najważniejszą imprezą w tym półroczu mają być mistrzostwa Polski, które w maju rozegrane zostaną w Polanicy Zdrój. (jag)

 

Komentarze

 
1. Dodane przez Górowianka w dniu 2013-02-13 13:21
Brawo Marta!!!
 
 
2. Dodane przez genialnie w dniu 2013-02-13 13:46
Genialnie to po prostu wiedzialem jeszcze wtedy jak zaczeli co minelo w tamtym roku juz wiecej nie bedzie jak ostatnio to wyszlo.
 
 
3. Dodane przez gość w dniu 2013-02-13 14:12
Brawo , brawo aby tak dalej. Tylko wy osiągacie tak wspaniałe wyniki i wy godnie reprezentujecie Górę na imprezach sportowych. Trzymam z waszą drużyną
 
 
4. Dodane przez Henryk w dniu 2013-02-13 15:50
Gratuluję wszystkim zawodnikom i mojej pielęgniarce
 
 
5. Dodane przez górowianin w dniu 2013-02-13 16:18
Góra ma jeszcze wielu innych sportowców którzy godnie reprezentują nasze miasto, przywodzą medale mistrzostw Polski, Europy i Świata - tylko niestety nie wykorzystuje się ich potencjału, a szkoda bo można by przekuć ich indywidualne sukcesy, wiedzę, kontakty na sukcesy miasta.
 
 
6. Dodane przez ja w dniu 2013-02-13 18:30
Fajne są takie rodzinne zawody masowe. Szkoda tylko, że nie było w tym roku wystarczającej ilości śniegu i w zastępstwie biegówek rozegrano zwykłe bieganie. Najważniejsza jest zabawa. I o to tu chodzi.
 
 
7. Dodane przez Bkm;) w dniu 2013-02-13 23:12
Gratulacje dla całej drużyny, a w szczególności dla Marty Ke. :)
 
 
8. Dodane przez BMX w dniu 2013-02-14 08:50
Widzę że nie odpuszczacie, tak trzymać z formą do końca roku. Tylko uważajcie na kontuzje !!!
 
 
9. Dodane przez brawo w dniu 2013-02-14 17:57
Gratulacje!! To powód do dumy, że są wśród nas ludzie którzy odnoszą takie sukcesy. Życzenia jak najlepszych wyników i dalszego propagownia zdrowego stylu życia.
 
 
10. Dodane przez gość w dniu 2013-02-14 21:10
Do 5 : Może i są wsród nas tacy sportowcy, ale nie wiedza jak sprzedać swoje osiągnięcia. zawodnicy Nordic Walking znależli źródło sukcesu i bardzo ładnie to pokazują na ogólnopolskim forum. Może im brakuje przodownika który by ukazał ich osiągnięcia a NW takich posiada. Z każdej imprezy możemy podziwiać ich wysiłek na zdjęciach które z sobą przywożą.
 
 
11. Dodane przez Lidia w dniu 2013-02-15 14:29
Gratulacje dla całej ekipy naszego miasta.
 
 
12. Dodane przez Optyk w dniu 2013-02-15 15:30
Widuje ich czasami jak latają po lesie normalnie jak by kto do nich strzelał:)Powodzenia życzę
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

15.06.2021
Extreme/Lotnisko
13.06.2021 Spontaniczne Niedzielne Koncertowanie we Włoszakowicach
Taniec/Mażoretki
12.06.2021 Długodystansowe MP w Kajakarstwie w Wolsztynie
Sport/Wodne
12.06.2021 Parkrun Leszno powrócił po ponad rocznej przerwie. Start do 338 biegu w historii
Sport/Biegi

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png