Petanque
Puchar Prezesa dla drużyny ze Śremu
Nocny turniej na bulodromie






















































W V Nocnym Turnieju o Puchar Prezesa Klubu Petanque Leszczynko rywalizowali gracze z Wrocławia, Poznania, Gorzowa, Dzierżoniowa, Jedliny, Lubonia, Śremu, Góry Śląskiej, Kamionki oraz z Leszna reprezentujący Klub Petanque Leszczynko. Pierwsze miejsce przypadło drużynie ze Śremu Markowi Maćkowiakowi i Leszkowi Złotowskiemu, drugie Jackowi Boińskiemu i Piotrowi Sobolewskiemu również ze Śremu, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Sokoła Wrocław Mateusz Wojne i Paweł Pierzyk. Najlepsza drużyna gospodarzy, reprezentowana przez Georgesa Burtina i Krystiana Maćkowiaka zajęła dobre piąte miejsce.
Zawodnicy na podium otrzymali puchary i dyplomy a gracze zajmujący miejsca IV do VI otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy. Dekoracji zwycięzców turnieju dokonywał prezes Klubu Petanque Leszczynko Romuald Ratajczak.
Kolejny turniej na bulodromie Linum planowany jest 19 maja. Będzie to rywalizacja open, singli o Mistrzostwo Miasta Leszna.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
27.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Janusz Kołodziej po meczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Fogo Unia Leszno 41:49 Żużel/2025 |