Piłka Nożna
Rydzyńska Amatorska Liga Piłki Halowej
Pierwsza porażka lidera

(Fot. RALPH)
14.01.2015
Rozgrywki Rydzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej są już na półmetku. Stawce przewodzi niezmiennie ubiegłoroczny zwycięzca, drużyna Nuss.pl. Lider musiał jednak ostatnio przełknąć gorycz porażki, przegrywając z ekipą Tankersów F.C.
Najlepsza drużyną rozgrywek zgromadziła do tej pory na swoim 18 punktów. Ubiegłoroczni mistrzowie wygrali sześć spotkań, jeden mecz przegrali. Warto zaznaczyć, że ta porażka zakończyła kapitalną passę 22 zwycięskich spotkań, licząc poprzedni i obecny sezon. Nuss.pl uległ Tankersom F.C., który to zespół z dorobkiem 13 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Na drugiej pozycji jest drużyna P.B-U Prawucki z 14 oczkami.
W klasyfikacji indywidualnej „króla strzelców” prowadzi Artur Łagoda z FC Eden Green (11 bramek), a tuż za nim są Adrian Rzepecki z Euromebel i Janek Martin z Cerber Alarmy - obaj mają po 8 goli.
W klasyfikacji fair play, po jednej żółtej kartce mają na swoim koncie Cerber Alarmy, Lubema i FC Katalonia.
Hania Ciesielska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
11.04.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
06.04.2025
39. Bieg Sokoła w Bukówcu Górnym. Start na dystansie 15 kilometrów. Sport/Biegi |
![]() |
30.03.2025
Sparing Stelmet Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 50:40 (wszystkie biegi) Żużel/2025 |
![]() |
29.03.2025
Sparing Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 48:42 Żużel/2025 |