Piłka Nożna
Grali amatorzy
ALLO po drugiej kolejce

(Fot. ALLO)
22.04.2015
Zespoły grające w Amatorskiej Leszczyńskiej Lidze Orlika mają za sobą drugą kolejkę spotkań. W kilku meczach rywalizacja była bardzo wyrównana.
Bezbramkowe remisy są rzadkością w rozgrywkach ALLO, ale w tym sezonie taki wynik padł już po raz drugi. Wynikiem 0:0 zakończyło spotkanie Tankersów F.C. z Laminatami. W innych meczach grupy A nie brakowało bramek. LOB S.A. pokonał Żuczki 5:3 i tym samym został liderem tabeli. Bardzo wyrównany bój toczyły ekipy United i Metalzbych. Ostatecznie ci pierwsi triumfowali 2:1. Aż siedem bramek padło w spotkaniu, w którym Junkesi 6:1 pokonali Oknoplast.
W pierwszym meczu grupy B FC Gronowo wygrało 2:0 z Darczi-Deko. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Ze zwycięstwa mogła cieszyć się także drużyna Dobrowolski, która pokonała IMPOL 5:1. Sporych emocji dostarczyło kibicom spotkanie, w którym FC Eden Green pokonał Cerber Alarmy 5:4.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
29.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
27.06.2025
Grzegorz Zengota i Rafał Dobrowolski przed meczem ze Stalą Rzeszów Żużel/2025 |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
Komentarze