Piłka Nożna
Mecz Polska - Irlandia Płn.
Radość w strefie kibica
Dla Gostynia 12 czerwca był prawdziwym piłkarskim świętem. Od rana na stadionie miejskim odbywały się rozgrywki piłkarskie z udziałem 14 zespołów seniorów i 6 zespołów dzieci . Punktem kulminacyjnym był mecz Polska-Irlandia Płn., który dzięki sponsorowi, można było obejrzeć na wielkim telebimie ustawionym w strefie kibica, przy stadionie miejskim. Gostynianie przyszli na mecz całymi rodzinami, wielu w biało-czerwonych strojach i zaopatrzeni w gadżety kibica: czapki, szaliki i trąbki.
Gol dla Polski, który w 51 minucie meczu strzelił Arkadiusz Milik przyjęto z euforią. - Wspaniały mecz - mówili kibice po spotkaniu. - Dostarczyli nam piłkarze sporo emocji. Trochę byli mało skuteczni, ale mam nadzieję, że nadrobimy to w następnym spotkaniu - dodał inny kibic.
Kolejny mecz polskiej reprezentacji już 16 czerwca. Tym razem Polacy zagrają z Niemcami. Kibice już typują wynik. - Niemcy przegrają - twierdził rozmówca. - Musimy studzić nasze emocje, z Niemcami wygrać będzie ciężko - przewiduje inny kibic. Przebieg meczu, gostynianie będą znów mogli oglądać wspólnie w strefie kibica.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
27.01.2026
![]() Taniec/Cheerleaderki | |
|
|
24.01.2026
Rozmowa z Łukaszem Wróblem z Leszna, biegaczem ultra, podczas gali Niezłomni 2025 w Warszawie Sport/Biegi |
|
|
18.01.2026
Leszno - Stolica polskiego żużla Żużel/2026 |
|
|
29.12.2025
Rafał Dobrowolski w Magazynie Sportowym Radia Elka Żużel/2025 |




Komentarze