Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Piłka Nożna

 

Stainer Polonia Leszno – Kania Gostyń 0:0

Leszczyńscy piłkarze zablokowani

(fot. Mateusz Jaśkowiak)
11.04.2018 Trwa strzelecka niemoc piłkarzy Stainer Polonii Leszno. W środowe popołudnie znowu nie potrafili zdobyć bramki i tylko zremisowali w zaległym pojedynku z dużo niżej notowaną Kanią Gostyń 0:0. Podopieczni Jędrzeja Kędziory mieli przewagę, ale tak jak w sobotę w konfrontacji z Rawią, byli nieskuteczni.

Stainer Polonia na wiosnę nie przegrywa, co więcej prezentuje się całkiem solidnie, ale nie wykorzystuje sytuacji. Gol Jakuba Reraka w doliczonym czasie pojedynku w Gołuchowie był jak dotąd jedynym zdobytym przez ekipę z Leszna w trzech spotkaniach. W sobotnich derbach z Rawią Poloniści stworzyli wiele okazji do strzelenia gola, ale byli nieskuteczni. Do środowego starcia z Kanią nie udało im się poprawić celowników.

Piłkarze z Leszna znowu przeważali i już po 45 minutach powinni prowadzić co najmniej dwoma bramkami. Doskonałą okazję mieli między innymi Kacper Robaczyński oraz najlepszy strzelec Stainer Polonii, Artur Krawczyk, ale Damian Wujczak zachował czyste konto.

W drugiej części spotkanie miało nieco bardziej wyrównany przebieg, podopieczni Rafała Pospiecha mądrze się bronili, a ataki Stainer Polonii nie byli już tak groźne, choć Wujczak miał co robić. Przy strzale Mateusza Witkowskiego musiał się wykazać. Chwilę później powinno być 1:0 dla gospodarzy, ale Robaczyński chybił i Wujczak odprowadził tylko piłkę wzrokiem.

Przy Strzeleckiej znowu nie oglądano bramek i kolejny znacznie niżej notowany rywal Stainer Polonii wyjeżdża z Leszna z punktem.

Leszczyński zespół po 20 kolejkach zmagań w IV lidze ma w dorobku 36 punktów i zajmuje piąte miejsce. Już w sobotę podopieczni Jędrzeja Kędziory znowu zagrają derby, tym razem ze zdecydowanie bardziej wymagającym przeciwnikiem. Jadą do Kościana na mecz z Obrą, która z 38 punktami na koncie zajmuje czwartą lokatę w tabeli.

Marcin Hałusek
 

Komentarze

 
1. Dodane przez Rekma w dniu 2018-04-11 20:09
Jeżeli sędzia nie uznaje 0,5 metrowego gola, to nic dziwnego.
 
 
2. Dodane przez Heee w dniu 2018-04-11 20:26
Tak pompowali pompowali i się spalili
Do roboty!
 
 
3. Dodane przez Dżeko w dniu 2018-04-11 21:50
0,5 metrowy gol? Co wy tam bierzecie w tej Polonii, musi być piekielnie mocne.
 
 
4. Dodane przez Kibol w dniu 2018-04-11 21:51
Nawet im Burmistrz Gostynia zaproszony przez trenera J.K. nie pomógł.
Chyba ze Kania zamierza przejąć Polonie ???? Hmm
 
 
5. Dodane przez kibol w dniu 2018-04-11 22:53
Burmistrz Gostynia z Radnym JK z Gostynia niech przyjda na mecz w sobotę Kania - Ostrovia i niech się przekonają gdzie i na czym Kania zagra ten mecz ! Bo to jest skandal - jak można "zaplanować" remont stadionu ! Ciekawe czy ich zobaczymy ?
 
 
6. Dodane przez J w dniu 2018-04-11 23:31
Te KIBOLEK a niby kiedy ma być remont stadionu Październik - Marzec weź się ogarnij to jak niby mieli to "zaplanować" według Ciebie...
 
 
7. Dodane przez Kania w dniu 2018-04-11 23:33
Coś nic nie ma o rzucie karnym w komentarzu Kubu na Norbim
 
 
8. Dodane przez Roman w dniu 2018-04-12 00:12
Szkoda niewykorzystanych sytuacji w kolejnym meczu! Mimo to brawo chłopaki, było widać ze troche boisko przeszkadzało naszym zawodnikom w szybszej grze ale jak to mówią warunki równe dla wszystkich. Trzymam kciuki za kolejne mecze i mam nadzieje ze frekwencja bedzie jeszcze lepsza. Wspierajmy chłopaków z naszego miasta!
 
 
9. Dodane przez do J w dniu 2018-04-12 07:15
Najpierw sztuczne boisko żeby można było na czymś normalnym grać a później bieżnia ! a w Gostyniu odwrotnie ....
 
 
10. Dodane przez gnom w dniu 2018-04-12 09:14
W gostyniu ze stadionowego reliktu komuny robią piękny obiekt. Ale jak widać jeden komentator zrobiłby to lepiej. Oczywiście anonimowy i sfrustrowany. Może zacząłbyś budowę od skoczni narciarskiej, bieżni nie zrobił wcale wcale a zamiast boiska postawiłbyś swoją chałupę na pożegowie. Znamy takich speców od remontów, najmądrzejsi z całej wsi. Wiele juz lat stadion czekał na porządny remont ale wtedy jakoś cię nie było słychać. To teraz nie przeszkadzaj tym którzy zakończą to co już rozpoczęli. Marsz za płot, i tam stać i opowiadać mądrości życiowe. Gdzie byłeś przez te wszystkie lata doradco sportowy? Gdzieś był te wszystkie lata.
 
 
11. Dodane przez z całej wsi w dniu 2018-04-12 12:12
Brawo "gnom " - nic dodać - wszystko napisałeś .....
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

12.02.2024
Żużel/Kibice
10.02.2024 GI Malepszy Arth Soft - Red Dragons Pniewy 5:2 | SKRÓT | 21. kolejka (2023/24)
Sport/Futsal
04.01.2024 Mażoretki Big Bang podczas 33. Koncertu Noworocznego w Gostyniu
Taniec/Mażoretki
03.02.2024 XX Narciarskie Mistrzostwa gminy Włoszakowice w Lądku-Zdroju
Sport/Zimowe

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png