Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Piłka Nożna

Stainer Polonia Leszno – Polonia Kępno 0:7

Wypunktowani i upokorzeni

(fot. Mateusz Jaśkowiak)
12.05.2018 Kompromitującej porażki doznali przed własną publicznością piłkarze Stainer Polonii Leszno. W sobotnie przedpołudnie przegrali przy Strzeleckiej z Polonią Kępno aż 0:7. Podopieczni Jędrzeja Kędziory przez ponad 30 minut grali w osłabieniu, bo czerwoną kartkę zobaczył bramkarz, Jakub Krzyżostaniak. Bez niego gospodarze stracili pięć bramek.

Wydawało się, że piłkarze Stainer Polonii najgorsze w rundzie rewanżowej mają już za sobą, ale to co działo się w sobotnie przedpołudnie, przypominało senny koszmar. Bardzo dobrze grająca na wiosnę ekipa z Kępna wzięła rewanż za październikową porażkę na swoim terenie i sprawiła leszczynianom srogie lanie.

Już w 11 minucie prowadzenie gościom dał Karol Latusek. Chwilę później powinno być 2:0, bo sędzia Łukasz Araszkiewicz podyktował rzut karny dla ekipy z Kępna. Jakub Krzyżostaniak obronił jednak strzał Karola Latuska. Potem nastąpił okres wyrównanej gry, Polonia dążyła do wyrównania, ale nic nie wskórała. W 38 minucie sędzia Araszkiewicza znowu wskazał na jedenasty metr od bramki Stainer Polonii. Do piłki podszedł Filip Latusek i tym razem Krzyżostaniak skapitulował. Pierwsza połowa zakończyła się przy stanie 2:0 dla gości.

W drugiej odsłonie kibice na stadionie przy Strzeleckiej zobaczyli aż 5 bramek. W 57 minucie sędzia podyktował trzeci już rzut karny i pokazał drugą żółtą kartkę Jakubowi Krzyżostaniakowi. Bramkarz musiał opuścić plac gry i przez ponad 30 minut Stainer Polonia rywalizowała z imienniczką z Kępna w osłabieniu.

„Jedenastkę” na gola zamienił Jakub Górecki i nie był to koniec kanonady. Kępnianie nie mieli w końcówce litości dla osłabionej i rozbitej drużyny z Leszna. Dwie bramki dołożył Filip Latusek, po golu strzelili także Piotr Cierlak i Borys Wawrzyniak.

Do końca sezonu zostały jeszcze tylko trzy kolejki, w następnej Stainer Polonia wybierze się do Koźmina Wielkopolskiego.

Stainer Polonia Leszno – Polonia Kępno 0:7
Bramki: Karol Latusek (11), Filip Latusek (38 karny, 70 oraz 78’) Jakub Górecki (57 karny), Piotr Cierlak (65), Borys Wawrzyniak (80)