Piłka Nożna
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Stainer Polonia Leszno 0:3
Trzy punkty jadą do Leszna

(Fot. Łukasz Witkowski)
20.05.2018
Po kompromitującej porażce z Polonią Kępno, dziś piłkarze Stainer Polonii Leszno pokonali na wyjeździe zespół Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:3. Bramki dla podopiecznych Jędrzeja Kędziory zdobyli Łukasz Bugzel, Karol Słoma i Mateusz Witkowski.
W pierwszej rundzie spotkanie tych drużyn przy ul. Strzeleckiej w Lesznie zakończyło się remisem 2:2. W rewanżu poloniści nie dali rywalom najmniejszych szans. Zagrali uważnie w obronie i co najważniejsze skutecznie w ataku. Do szatni zawodnicy Jędrzeja Kędziory schodzili prowadząc 1:0 po bramce Łukasza Bugzela.
Tuż po przerwie leszczynianie zadali kolejny cios. W 52 minucie na listę strzelców wpisał się Karol Słoma. Piłkarze Polonii kontrolowali przebieg meczu, a w końcówce rywali dobił jeszcze Mateusz Witkowski. Stainer Polonia Leszno wygrała 3:0 i wywiozła z Koźmina Wielkopolskiego cenne trzy punkty.
Bartek Klupś
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
Bardzo fajna fotka. Jeżeli można to proszę o podesłanie zdjęcia na maila info
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
100 zł
sprzedaż, Inne
500 zł / m-c
wynajem, Leszno