Piłka Ręczna
Najpierw w Gdyni, potem u siebie
Zaległości odrobią już w czwartek

(Fot. Rafał Paszek)
10.12.2013
W najbliższy czwartek o godzinie 19:30 odbędzie się w Gdyni zaległe spotkanie pierwszej ligi pomiędzy miejscowym Kar – Do, a Real Astromalem Leszno.
Przypomnijmy, że leszczynianie zgodnie z planem wyruszyli w sobotę nad Bałtyk, ale tuż przed Gnieznem z powodu niesprzyjających warunków drogowych musieli zawrócić. Władze polskiej piłki ręcznej zgodziły się wówczas na przełożenie meczu i właśnie ostatecznie uzgodniono termin tej potyczki.
Gospodarze zaległego pojedynku z dorobkiem siedmiu punktów zajmują w tabeli dwunaste miejsce. Real Astromal ma o trzy punkty więcej, co daje ósmą lokatę. Dodajmy, że dla leszczyńskich szczypiornistów będzie to bardzo pracowita końcówka tygodnia, bo z Gdyni wrócą najprawdopodobniej w piątek nad ranem, a już w sobotę na własnym parkiecie podejmować będą drużynę z Bydgoszczy.
Michał Konieczny
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
26.10.2025
![]() Sport/Biegi | |
|
|
22.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 2 Sport/Lotnicze |
|
|
07.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 1 Sport/Lotnicze |
|
|
16.10.2025
Rekord pierwszej pomocy w WORD w Lesznie Extreme/Rekordy |

