Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Piłka Ręczna

 

Zwycięstwo z dedykacją dla Piotra Łuczaka

Po kapitalnym meczu pokonali rycerzy z Malborka

18.02.2017 Na brak emocji w hali Trzynastka kibice piłki ręcznej nie mogli dziś narzekać. Po meczu walki Real Astromal pokonał Pomezanię Polski Cukier Malbork 24:20. - To zwycięstwo dedykujemy kontuzjowanemu Piotrowi Łuczakowi i pozostałym leczącym urazy kolegom – przyznał bramkarz gospodarzy Fryderyk Musiał.

 

Pierwszą bramkę meczu na konto gospodarzy wrzuca Michał Przekwas, goście jednak bardzo szybko wyrównują i mamy wymianę ciosów. Jeszcze w 21 minucie ta tablicy widnieje remis 9:9. Chwilę później Pomezania odskakuje, a na domiar złego kontuzji nogi doznaje Piotr Łuczak i odwieziony zostaje do szpitala. W jego miejsce po prawie dwóch latach przerwy od wyczynowego grania wchodzi trener Maciej Wierucki. Pierwsza połowa kończy jednak przy stanie 14:11 dla ekipy z Malborka.

Na początku drugiej goście odskakują na pięć trafień. To jednak nie koniec złych wieści, bo Krzysztof Misiaczyk zobaczył czerwoną kartę, a później po raz pierwszy w historii rozgrywek ligowych na Trzynastce sędziowie użyli niebieskiej kartki. Oznacza to, że tego zawodnika nie zobaczymy w co najmniej jednym spotkaniu. Tych kar był sporo, za trzecie dwuminutowe wykluczenie czerwoną kartkę otrzymuje i żegna się z boiskiem Hubert Szkudelski. Te przeciwności losu dodatkowo zdopingowały leszczynian, bo w 53 minucie mamy remis 20:20.

Kapitalnie między słupkami bramki gospodarzy spisuje się Fryderyk Musiał, który wychodzi obronną ręką z sytuacji sam na sam i broni dwa rzuty karne. Ostatnie minuty tego meczu walki kibice oglądają na stojąco, a ostateczna wygrana 24:20 ze zdecydowanie wyżej notowanym przeciwnikiem, zapewne na długo pozostanie w pamięci.

Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobywali: 7 Marcin Giernas, 5 Michał Przekwas, 4 Maciej Wierucki, 3 Jakub Wierucki, 2 Damian Krystkowiak i po 1 Wojciech Leder, Jakub Pochopień i Mateusz Nowak.

Michał Konieczny
 

Komentarze

 
1. Dodane przez kibic w dniu 2017-02-18 23:03
Gratulacje, tym bardziej gdy w pewnym momencie za prawie każde dotknięcie nasz zawodnik otrzymywał karę....
 
 
2. Dodane przez Leszczyniak w dniu 2017-02-19 00:32
Suppper mecz. Emocje do samego końca. Z piekła do nieba. Gorąca atmosfera na trybunach i żywiołowy doping poniósł naszych zawodników do zwycięstwa. BRAWO KIBICE. TAKIEJ ATMOSFERY NIE MA NIGDZIE. Emocje na najwyższym poziomie. Szkoda Piotra. Wracaj szybko do zdrowia. Udany powrót Macieja Wieruckiego. Super Fryderyk. Super zespół. Gratulacje dla wszystkich. To było wielkie święto LESZCZYNSKIEGO sportu w Trzynastce.
 
 
3. Dodane przez Anioł w dniu 2017-02-19 09:02
Mecz super brawo Leszno,mam pytanie dlaczego po 1szej połowie mogą wejść kibice bez opłaconych biletów,dla tych którzy opłacili dali tzw. cegiełkęczyli bilet na klub nie ma miejsca,tak nie powinno być
 
 
4. Dodane przez SVEN w dniu 2017-02-19 13:52
Najlepszy mecz na jakim byłem :) Gratulacje za walke !! Moim zdaniem przełamanie nastąpiło po wejściu Jakuba Wieruckiego i kapitalna twarda gra Misiaczyka. Szacun Panowie :) :)
 
 
5. Dodane przez Kochająca kościanianka w dniu 2017-02-24 09:53
Brawo Drużyna i Trener oraz zawodnicy,tego Fanka z zagranicy życzy.Wiele miłego kibicowania minie omineło.Brawo.
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

23.09.2023
Sport/Biegi
23.09.2023 Wyścigi wraków na torze Wylewisko koło Bojanowa
Sport/Motoryzacja
20.09.2023 Śmigłowiec wylądował na dworcu autobusowym
Extreme/Lotnicze
20.09.2023 Herculesy na Lotnisku Leszno - to największe samoloty, jakie tu lądowały
Extreme/Lotnicze

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png