Piłka Ręczna
Real Astromal walczy o piąte miejsce
Szczypiorniści kończą sezon w Sierpcu

17.05.2017
Dziś pierwszoligowi szczypiorniści Realu Astromalu rozegrają ostatni mecz sezonu. W Sierpcu zmierzą się z drużyną będącą na końcu tabeli. To starcie może jednak zadecydować o tym, czy leszczynianie zakończą sezon na bardzo dobrym piątym miejscu.
Zwycięstwo w Sierpcu z tamtejszym Mazurem, bez oglądania się na innych daje leszczyńskim pierwszoligowcom upragnione piąte miejsce. Przypomnijmy, że Real Astromal w 25 do tej pory rozegranych spotkaniach zdobył 28 punktów.
Za nim z dorobkiem 26 punktów są Nielba Wągrowiec i MKS Wieluń i właśnie w ostatniej kolejce te zespoły zmierzą się z sobą na parkiecie w Wieluniu.
W pierwszej rundzie Mazur poległ w Lesznie 24:33 i na dziś w ligowej tabeli mając 13 punktów zajmuje trzynaste miejsce. Początek tego środowego spotkania w Sierpcu, rozgrywanego awansem o godzinie 18:00.
Michał Konieczny
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
28.06.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
20.06.2026
A400M, Eurofighter i Tornado nad Lesznem | Potęga Luftwaffe na Antidotum Airshow Extreme/Lotnicze |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |


Komentarze