Piłka Ręczna
Za miesiąc wznawiają zajęcia
Nadal Real Astromal

Datę pierwszych wspólnych zajęć wyznaczono na 24 lipca, do tego momentu każdy z zawodników będzie dbał o formę na własną rękę. Te pierwsze przedsezonowe zajęcia odbywać się będą przede wszystkim na bieżni i w terenie, aby jak najlepiej pod względem wydolności przygotować się do rozgrywek.
Real Astromal ma już zaplanowanych sześć spotkań kontrolnych po dwa z drużynami grającymi w superlidze Zagłębiem Lubin i MKS Kalisz i dwa starcia z pierwszoligową Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Poszukiwani są kolejni rywale do tych towarzyskich starć, których w sumie ma być dziesięć.
Tradycyjnie leszczynianie zagrają na pewno też w jakimś towarzyskim turnieju. Nie wyjadą ze względów finansowych na obóz kondycyjny poza Leszno. Całe przygotowania będą się odbywały tu na miejscu.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
11.11.2025
![]() Sport/Biegi | |
|
|
05.11.2025
Legia Warszawa - GI Malepszy Futsal Leszno 2:5 Sport/Futsal |
|
|
26.10.2025
Start XIX Międzynarodowego Kościańskiego Półmaratonu im. dra Henryka Florkowskiego Sport/Biegi |
|
|
22.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 2 Sport/Lotnicze |

