Piłka Ręczna
GKS Żukowo - Real Astromal 27:32
Jest zwycięstwo i awans w tabeli

(Fot. Rafał Paszek)
Ten mecz, ze względu na to, że trener gospodarzy prowadzi również zespół juniorów grający w Mistrzostwach Polski, odbył się w niedzielę i to dopiero o 19:30. Leszczynianie pojechali tam bez dwóch kontuzjowanych zawodników Huberta Szkudelskiego i Michała Frieske.
Kluczem do zwycięstwa była koncentracja od pierwszych minut i zdecydowanie lepsza niż przy okazji ostatnich pojedynków skuteczność w ataku. Pierwszą połowę Real Astromal wygrywa 17:11. W drugiej też ma w zapasie zawsze kilka trafień i ostatecznie wygrywa to bardzo ważne dla układu tabeli spotkanie 32:27.
Bramki dla zwycięzców zdobyli: 10 Marcin Giernas, 6 Wojciech Leder, 5 Michał Przekwas, 3 Krzysztof Misiaczyk, po 2 Mariusz Rogoziński i Krzysztof Meissner i po 1 Mateusz Nowak, Damian Krystkowiak, Alan Raczkowiak i Daniel Bartłomiejczyk.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
26.04.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
24.04.2026
W niedzielę mecz z Gezet Stalą Gorzów Żużel/2026 |
|
|
20.04.2026
Sylwester Przydrożny zaprosza na VII Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi w Wilkowicach Sport/Konne |
|
|
21.04.2026
Zaproszenie na XV Bieg Transplantacja to Życie Sport/Biegi |


Komentarze