Piłka Ręczna
Zrewanżować się Grunwaldowi
Z Przekwasem, czy bez ?

Michał doznał prawie dwa tygodnie temu kontuzji stawu łokciowego przy okazji pojedynku z Wieluniem. Cały czas pracuje z klubowym fizjoterapeutą Mateuszem Leśniakiem, aby jednak w sobotni wieczór pomóc swojej drużynie.
Michał Przekwas na pewno przydałby się, bo ze składu z powodu kontuzji wypadł wcześniej Marcin Giernas. Z Grunwaldem są też pewne rachunki do wyrównania, bo gospodarze tej sobotniej potyczki w pierwszej rundzie przegrali w stolicy Wielkopolski 21:23.
W ligowej tabeli wyżej jest Real Astromal, który po 14 rozegranych spotkaniach ma 30 punktów dających drugie miejsce. Sobotni goście mają 22 pkt. i są na szóstym miejscu, idealnie w środku tabeli. Tradycyjnie leszczyńscy szczypiorniści liczą na gorący doping swoich fanów, których zapraszają do hali Trzynastka.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
06.07.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
06.07.2025
Grzegorz Zengota po meczu Moonfin Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno 34:56 Żużel/2025 |
![]() |
07.06.2003
Speedway Gala 2003 z okazji 65 rocznicy powstania klubu Unia Leszno Żużel/2005-2001 |
![]() |
05.07.2025
VIII Pawłowicki Bieg Śladem Mielżyńskich - starty Sport/Biegi |
Komentarze