Piłka Ręczna
Na podbój Malborka
Bardzo ważne, bo po ostatniej poniedziałkowej porażce w Wolsztynie Arot Astromal spadł na szóste miejsce w tabeli, w której panuje zresztą straszny ścisk. Leszczynianie mają w swoim dorobku 18 punktów a zajmująca ósme miejsce Pomezania tylko o cztery mniej.
Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tych zespołów na parkiecie leszczyńskiej hali Trzynastka, Arot Astromal przegrał 25:29. Goście już do przerwy prowadzili wówczas 12: 14 czas, zatem na rewanż.
Musimy wyjść na to spotkanie zmobilizowani w 100 % i nie dać narzucić sobie przez gospodarzy warunków gry mówił przed wyjazdem do Malborka trener leszczyńskiej drużyny Ryszard Kmiecik. Do jego zespołu po karnej przerwie wraca Hubert Szkudelski. To wyjazdowe spotkanie rozpocznie się w sobotni wieczór o dość nietypowej porze, bo o 19:15. z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze