Piłka Ręczna
Kolejna wygrana Arotu Astromalu
03.10.2010
Piłkarze ręczni Arotu Astromalu Leszno pokonali w wyjazdowym meczu SPR Nową Sól 40:22. Gospodarze to zespół, który dopiero awansował do drugiej ligi. - Jechaliśmy po dwa punkty i to się udało - powiedział trener Ryszard Kmiecik.
Arot Astromal jest zdecydowanie lepszym zespołem od SPR. - Było widać
różnicę w ograniu i doświadczeniu - powiedział trener Ryszard Kmiecik.
Goście objęli prowadzenie na samym początku, do przerwy prowadzili
16:13, a całe spotkanie wygrali 40:22.
Bramki dla Arotu Astromalu zdobyli: Maciej Wierucki i Kajzer po 8, Tórz
7, Hubert Szkudelski 6, Piotr Łuczak i Becelewski 4, Jakub Wierucki,
Eryk Szkudelski i Mejsner po 1 bramce.
Kolejny mecz Arot Astromal rozegra w sobotę 9 października o godz.17.00
w hali Trzynastka. Rywalem leszczynian będzie Olimp Grodków.(emi)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
500 zł / m-c
wynajem, Leszno
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno