Piłka Ręczna
Szczypiorniści już trenują
Leszczynianie rozpoczną zmagania w II lidze wyjazdowym meczem, w którym przeciwnikiem będzie ŚKPR Świdnica. Obecnie Arocianie od 2 sierpnia prowadzą ostre treningi, aby 15 sierpnia wyjechać na obóz przygotowawczy do Dziwnowa. Tam drużyna Kmiecika prawdopodobnie rozegra kilka spotkań sparingowych m.in z Pogonia Handball Szczecin. Po powrocie z nad morza nasi szczypiorniści wezmą udział, w organizowanym w Lesznie, turnieju, w którym oprócz Arotu udział weźmie Reprezentacja Wielkiej Brytanii do lat 21 oraz KPR Wolsztyniak. Kolejny etapem przygotwań będzie sparingowa potyczka z którąś z ekip z I ligi.
Żadnych powaznych roszad personalnych nie będzie, do drużyny powoli będą wprowadzani wychowankowie Arotu, którzy już w poprzednim sezonie nabierali ogrania i doświadczenia w zmaganiach ze starszymi kolegami. Zespół ma apetyt, aby powalczyć w tym sezonie o awans, co potwierdza trener Ryszard Kmiecik: - Plan jest jeden. Zakładamy, że walczymy o awans i mamy nadzieję, że nam się to uda. (pb)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
456 582 zł
sprzedaż, Leszno