Piłka Ręczna
W Grodkowie poszło gładko
21.03.2010
Piłkarze ręczni Arotu Astromalu Leszno świetnie poradzili sobie w Grodkowie z tamtejszym Olimpem. Już na początku spotkania zdobyli dużą przewagę, którą udało się utrzymać do końca meczu. Leszczynianie wygrali 31:23.
Mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando gości. Leszczynianie szybko zdobyli aż 9-punktową przewagę, której gospodarze nie dali rady zmniejszyć. Na przerwę drużyny schodziły przy stanie 9:17.
W drugiej części meczu było podobnie. Podopieczni Ryszarda Kmiecika dobrze grali i w obronie, i w ataku.
Arot Astromal Leszno wygrał w Grodkowie z Olimpem 31:23.
Bramki dla leszczyńskiej ekipy w tym meczu zdobyli: Tórz 6, Łuczak 5, Matuszewski, Eryk Szkudelski, Hubert Szkudelski i Meissner po 4 oraz Becelewski i Wierucki po 2.
(han/fot. arch.)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
12.02.2026
![]() Sport/Biegi | |
|
|
12.02.2026
Niebo będzie pełne lotniczych gwiazd. ON AIR: Ewa Prawicka-Linke i Michał Graczyk Extreme/Lotnicze |
|
|
27.01.2026
Cheerleaderka z Rydzyny poleci do USA Taniec/Cheerleaderki |
|
|
24.01.2026
Rozmowa z Łukaszem Wróblem z Leszna, biegaczem ultra, podczas gali Niezłomni 2025 w Warszawie Sport/Biegi |


Komentarze