Piłka Ręczna
Jurecki: W meczu z Chorwacją damy z siebie wszystko
28.01.2009
- Mieliśmy szczęście, to prawda, ale szczęście sprzyja lepszemu – Bartosz Jurecki komentuje wczorajszy pojedynek z reprezentacją Norwegii. Bramka w ostatnich sekundach dała Polakom awans do półfinału Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, rozgrywanych w Chorwacji. Teraz podopieczni Bogdana Wenty zmierzą się właśnie z gospodarzami turnieju. - Damy z siebie wszystko. Nie mamy nic do stracenia – zapowiada Jurecki.
W ostatnich minutach meczu niewielu kibiców wierzyło, że Polacy awansują do strefy medalowej. – Piłka ręczna jest bardzo dynamiczną grą i jak pokazaliśmy, losy meczu można odmienić nawet w ostatnich sekundach – podkreśla Bartosz Jurecki.
Radość była ogromna. – Mieliśmy szczęście, ale szczęście sprzyja lepszemu i tej wersji się trzymajmy – żartuje.
Teraz Polacy przygotowują się do piątkowego meczu z Chorwacją. – Przenieśliśmy się do Zagrzebia, trenujemy i odpoczywamy. Walka z drużyną gospodarzy nie będzie łatwa. To bardzo silna drużyna, musimy uważać na wszystkich zawodników, mają też znakomitych zmienników – mówi Bartosz. Podkreśla jednak, że nie mają nic do stracenia i będą walczyć od początku do końca spotkania. (han)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
320 000 zł
sprzedaż, Dąbcze
500 zł / m-c
wynajem, Leszno
300 zł
inna inny, Wschowa
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa