Piłka Ręczna
Pokonali mistrzów olimpijskich
16.08.2008
Polscy piłkarze ręczni rozegrali dziś przedostatni grupowy mecz na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Biało-czerwoni z braćmi Jureckimi w składzie odprawili złotych medalistów z Aten – ekipę Chorwacji, pokonując rywala 27:24 (14:12). Bartek Jurecki zdobył trzy, a Michał dwie bramki.
Obie drużyny już przed tym meczem zapewniły sobie awans do ćwierćfinału. W poniedziałek ostatnia kolejka grupowych zmagań. Drużyna Bogdana Wenty zmierzy się z Francuzami, którzy dziś ograli Hiszpanię 28:21. (lw)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze