Rowery
Kolarze KKS Gostyń na pudle
17.08.2008
Zawodnicy KKS Gostyń startowali w Ogólnopolskim Kryterium Kolarskim w Turku. Gostynianie trzy razy stawali na podium. Najlepiej zaprezentował się Łukasz Marcinkowski.
Marcinkowski rywalizował w kategorii młodzików. Miał do pokonania 15
rund po 1500 metrów i silną konkurencję kolarzy z całej Polski.
Gostynianin był najlepszy i stanął na najwyższym stopniu podium.
Drugie miejsce w kategorii żaków zajął Karol Wolny, a Mateusz Biderman
był trzeci wśród juniorów młodszych. Juniorzy zajęli miejsca poza
podium. Adam Dudziak zajął piate miejsce, a Paweł Sowa siódme. (emi)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |

