Siatkówka
Siatkarski weekend
Zwycięzcy gostynianie
Kaniasiatka-Zryw zmierzyła się z zespołem Tekom Góra. Choć gostyniacy zagrali prawie w optymalnym ustawieniu, z debiutującym w LLPS rozgrywającym Rafałem Mischke, to i tak nie mieli łatwej przeprawy z beniaminkiem z Góry. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 2:0 (25:15; 25:20).
Seniorzy UKS Kaniasiatka w sali sportowej SP nr 5 w Gostyniu podejmowali Barycz Janków Przygodzki. Podopiecznym trenera Smektały udało się pokonać rywali bez większych problemów, uzyskując wynik 3:0 (25:12; 25:11; 25:10). - Choć przeciwnik słabszy to zagraliśmy poprawniej technicznie i taktycznie niż w zeszłym tygodniu – komentował po spotkaniu trener Smektała.
Rewelacyjnie zaprezentowały się przed własną publicznością młodziczki UKS Kaniasiatka, które odniosły dwa zwycięstwa. W pierwszym meczu turniejowym gostynianki podejmowały KS Bazar Śrem, który poległ w Gostyniu 2:0. W drugim spotkaniu rywalem podopiecznych trenera Stańczaka była najsłabsza drużyna grupy 8 - Libero Pleszew. Mocna zagrywka i konsekwentna gra w polu sprawiły, że panowanie na boisku młodziczek z Gostynia ani na moment nie było zagrożone. Zawodniczki UKS Kaniasiatki zwyciężyły gości 2:0.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
12.02.2026
![]() Sport/Biegi | |
|
|
12.02.2026
Niebo będzie pełne lotniczych gwiazd. ON AIR: Ewa Prawicka-Linke i Michał Graczyk Extreme/Lotnicze |
|
|
27.01.2026
Cheerleaderka z Rydzyny poleci do USA Taniec/Cheerleaderki |
|
|
24.01.2026
Rozmowa z Łukaszem Wróblem z Leszna, biegaczem ultra, podczas gali Niezłomni 2025 w Warszawie Sport/Biegi |



