Siatkówka
Sposób na aktywny wypoczynek
Ferie pod siatką
Treningi siatkówki organizowane są w Gimnazjum nr 9 w Lesznie cyklicznie - dwa razy w roku, w czasie ferii zimowych i podczas wakacji letnich. Udział w zajęciach zawsze jest bezpłatny. Trenujący miłośnicy siatkówki to uczennice i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.
- W tegorocznych treningach wzięło łącznie udział ponad sto osób. Siatkówka jest ich pasją - mówi Jarosław Borowski, trener, nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 9. - Przede wszystkich chodzi o zabawę. Oczywiście cieszy fakt, że młodzież w aktywny sposób chce spędzać swój wolny czas.
W tym roku drugim opiekunem młodzieży był Adrian Szulc, na co dzień zawodnik trzecioligowego zespołu UKS 9 Leszno. Trenerzy zgodnie podkreślają, że oprócz rywalizacji sportowej, często zaciętych pojedynków, najważniejsza jest przyjazna atmosfera i przestrzeganie zasad fair-play.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
12.02.2026
![]() Sport/Biegi | |
|
|
12.02.2026
Niebo będzie pełne lotniczych gwiazd. ON AIR: Ewa Prawicka-Linke i Michał Graczyk Extreme/Lotnicze |
|
|
27.01.2026
Cheerleaderka z Rydzyny poleci do USA Taniec/Cheerleaderki |
|
|
24.01.2026
Rozmowa z Łukaszem Wróblem z Leszna, biegaczem ultra, podczas gali Niezłomni 2025 w Warszawie Sport/Biegi |




Komentarze