Siatkówka
Udany rewanż
Dwa punkty dla Kaniasiatki

(Fot. Łukasz Witkowski)
25.01.2016
Po długiej przerwie siatkarze UKS Kaniasiatki rozegrali zaległy mecz z Salosem Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gostynian za dwa punkty.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn gostynianie ulegli siatkarzom z Ostrowa 2:3. Tym razem na wyjeździe sytuacja się odwróciła.
Pierwszy set należał do gospodarzy, w drugiej partii meczu zdecydowanie lepsi byli zawodnicy Kaniasiatki, o czym świadczy wygrana do 14. Gospodarze wzięli odwet w kolejnym secie, który zwyciężyli do 22. Zwycięstwem w czwartym secie gostynianie zapewnili sobie możliwość walki o zwycięstwo w tie breaku, który ostatecznie zakończył się ich wygraną do 13.
Salos Ostrów Wlkp. – UKS Kaniasiatka Gostyń 2:3 (25:21, 14:25, 25:22, 22:25, 13:15)
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
31.05.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |
|
|
20.05.2026
SP 5 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U8 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |

