Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Siatkówka

 

Siatkarze UKS 9 przygotowują się do sezonu

Inauguracja w Lesznie 28 września

(fot. UKS 9 Leszno)
09.09.2019 W hali sportowej na Zatorzu trwają treningi przygotowawcze do sezonu ligowego. Drużyna UKS 9 Leszno z nowym trenerem Robertem Klimkowskim pracuje nad formą. W najbliższą niedzielę leszczyński klub organizuje turniej, który będzie sprawdzianem przed ligowymi zmaganiami. W składzie Tygrysów mogą jednak pojawić się jeszcze nowe twarze.

 

Sezon ligowy dla Tygrysów rozpocznie się 28 września meczem z Orłem Osiek rozegranym przed własną publicznością. W tym roku UKS 9 znalazła się w grupie pierwszej z zespołami: TKS Orzeł Osiek nad Notecią, UKS Szamotulanin Szamotuły, Enea Energetyk Poznań, KPS Progress Września, UKS SMS Joker Piła. W drugiej grupie znalazły się zespoły: MUKS Jantar Kalisz, UKS Piątka Turek, TG Sokół Kępno, TKS Siatkarz Jarocin, MKS Malanów, Salos SL Ostrów Wlkp., MUKS Amber Kalisz.

Drużynę poprowadzi Robert Klimkowski, dotychczasowy trener młodzika, który zastąpił na stanowisku Jarosława Borowskiego. W drużynie na ten moment przybyło czterech zawodników: na pozycji rozgrywającego Krystian Michalczyk, wychowanek UKS Kaniasiatka Gostyń, który występował już w barwach UKS 9 w pierwszym roku istnienia drużyny oraz środkowy Tomasz Grześkowiak, wychowanek PKS MOS Zbąszyń. Dołączą także dwaj juniorzy, wychowankowie UKS 9 Leszno: przyjmujący Bartosz Zygmunt i środkowy Mateusz Szafraniak. Zespół tworzyć będą dotychczasowi gracze: na ataku kapitan Bartosz Gadkowski i Sebastian Bieleń, na przyjęciu Filip Wrotkowski, Mikołaj Siwierski, Mikołaj Piotrowski, na rozegraniu Jakub Szarek, środkowi: Łukasz Nowicki, Damian Walkowiak, libero: Mikołaj Twardowski i Michał Dziedzic. - Skład naszej drużyny jest satysfakcjonujący, połączenie doświadczenia z młodością, jednak nie mówimy jeszcze ostatniego słowa. Jesteśmy w trakcie rozmów z klubami o wypożyczeniu dwóch zawodników, którzy chcą u nas grać. Nie ukrywam, że będzie to dla naszej ekipy wartościowe wzmocnienie. Na dniach będziemy wiedzieli, czy wszystko potoczy się po naszej myśli - mówi Jarosław Borowski, prezes Stowarzyszenia UKS 9 Leszno.

W ramach przygotowań do rozgrywek UKS 9 Leszno 15 września w niedzielę organizuje turniej sparingowy, w którym zagrają cztery zespoły trzecioligowe: UKS Szamotulanin Szamotuły, TKS Siatkarz Jarocin, ULKS Ogień Żmigród i gospodarze. Początek turnieju o godzinie 10.00.

Oprócz 3-ligowej ekipy swoje treningi prowadzą także drużyny młodzieżowe: juniorzy, kadeci, młodzicy, kadetki oraz dziecięce mini siatkówki i Akademii Tygrysa. - Początek września to dla nas okres wzmożonej pracy sportowej i logistycznej. Nie zwalniamy tempa, ostro pracujemy, aby wszystkie nasze drużyny z powodzeniem wróciły na parkiet pod koniec miesiąca. Zapraszamy serdecznie kibiców na nasze mecze - mówi Borowski.

Klaudia Borowska
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

25.05.2024
Sport/Inne
24.05.2024 Fogo Unia Leszno - Orlen Oil Motor Lublin 40:50
Żużel/2024
17.05.1965 Z Leszna na Szybowcowe Mistrzostwa Świata do South Carney w Anglii 1965
Sport/Lotnicze
25.05.2024 Ultralight Days na Lotnisku Leszno
Extreme/Lotnicze

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png