Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Siatkówka

 

Turniej Mini Siatkówki i Rzucanki w Lesznie

Świątecznie pod siatką

(fot. UKS 9 Leszno)
22.12.2019 Hala na Zatorzu w sobotę gościła około 300 młodych zawodniczek i zawodników, którzy uczestniczyli w Świątecznym Turnieju Mini Siatkówki i Rzucanki. Na zaproszenie UKS 9 Leszno do naszego miasta przyjechali przedstawiciele kilkunastu klubów.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 Dorota Cegielska. W turnieju zagrały dzieci z kategorii trójek (rocznik 2008), dwójek (rocznik (2009) i rzucanki (roczniki 2010-2013) ze Zbąszynka, Jarocina, Poznania, Krotoszyna, Gostynia, Kalisza, Komornik, Głogowa, Lubina, Wrześni i Murowanej Gośliny. Leszno reprezentowała około 50-osobowa grupa trenująca w UKS 9 Leszno.


Po ponad 6 godzin grze wyłoniono najlepszych. Dla wszystkich uczestników klub przygotował dyplomy i okolicznościowe pierniki, dla najlepszych puchary i medale.
Dla wielu uczestników była to pierwsza forma rywalizacji. - Szło mi dobrze. Wprawdzie jeszcze nie wygrałam, ale szłam z rywalkami łeb w łeb. Dla mnie jest najważniejsze, że brałam udział i świetnie się bawiłam - powiedziała jedna z najmłodszych uczestniczek Kinga Trzybulska. - Rzucanka polega na tym, że bierze się piłkę i się rzuca, jak mówi sama nazwa i potem się łapie.

- Hala pełna dzieci zapiera dech w piersiach - mówi Jarosław Borowski, prezes UKS 9 Leszno. - Dwa dni spędzone w hali przynoszą wspaniałe efekty i jeszcze większą satysfakcję. Korzystając z okazji chciałbym podziękować rodzicom dzieci z naszego klubu za wielką pomoc przy organizacji imprezy.

UKS 9 Leszno corocznie organizuje Turniej Świąteczny, a w lutym dwudniowy Turniej Ogólnopolski. - W tym roku dwudniowy turniej będzie przeznaczony dla mini siatkówki, a tydzień później 29 lutego rozegramy turniej wyłącznie singli w ogólnopolskiej obsadzie - zapowiada Borowski.

Wyniki turnieju - pierwsze 6 miejsc w każdej kategorii:

Rzucanka - dziewczynki młodsze
1. Anna Biernacka (UKS Kaniasiatka Gostyń)
2. Hanna Malicha (UKPS Lubin)
3. Hanna Chadalska (UKPS Lubin)
4. Natalia Skowron (UKPS Lubin)
5. Barbara Radczyk (UKS Kaniasiatka Gostyń)
6. Barbara Jakubiak (UKS Kaniasiatka Gostyń)

Rzucanka - dziewczynki starsze
1. Marika Staniaszek (UKS Kaniasiatka Gostyń)
2. Alicja Bartosik (MKS Piast Głogów)
3. Barbara Niedziela (UKS Kaniasiatka Gostyń)
4. Oliwia Grzegorzak (MKS Piast Głogów)
5. Gabriela Dragosz (MKS Piast Głogów)

Dwójki dziewcząt
1. UKS Kaniasiatka Gostyń 1
2. Progress Września
3. Enea Energetyk Poznań 1
4. UKS 17 Kalisz
5. UKS 9 Leszno 1
6. SKS Murowana Goślina 

Trójki dziewcząt
1. SPS Zbąszynek
2. Enea Energetyk Poznań 2
3. MUKS Jantar Kalisz
4. ENEA Energetyk Poznań 1

Rzucanka - chłopcy młodsi
1. Michał Napora (UKPS Lubin)
2. Aleks Borkowski (UKPS Lubin)
3. Wiktor Grochola (UKPS Lubin)
4. Olaf Klimaszewski (UKPS Lubin)
5. Janek Choniawko (UKPS Lubin)
6. Alan Golis (UKPS Lubin)

Rzucanka - chłopcy starsi
1. Aleksander Szemantowicz (SKS Murowana Goślina)
2. Maks Mańczak (UKS 9 Leszno)
3. Kacper Stachowiak (UKS 9 Leszno)
4. Miłosz Jankowiak (UKS 9 Leszno)
5. Miłosz Zimnoch (UKS 9 Leszno)

Dwójki chłopców
1. Progress Września 2
2. UKPS Lubin 1
3. Progress Września 1
4. UKS 9 Leszno 1

Trójki chłopców
1. UKPS Lubin 1
2. UKS 9 Leszno
3. Polon Krotoszyn
4. UKPS Lubin 2
5. UKS 17 Kalisz
6. IUKS Jedynka Poznań

Klaudia Borowska
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

25.05.2024
Sport/Inne
24.05.2024 Fogo Unia Leszno - Orlen Oil Motor Lublin 40:50
Żużel/2024
17.05.1965 Z Leszna na Szybowcowe Mistrzostwa Świata do South Carney w Anglii 1965
Sport/Lotnicze
25.05.2024 Ultralight Days na Lotnisku Leszno
Extreme/Lotnicze

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png