Speedrower
Ścigali się w Australii
Są pierwsze medale

(Fot. Rafał Paszek)
Nasi zawodnicy nie dali najmniejszej szansy rywalom w turnieju par. Zawodnik LKS Astromal Szawer Michał Sassek był najskuteczniejszym zawodnikiem naszej reprezentacji. Wspólnie z kolegami z Ostrowa Wielkopolskiego i Gniezna wywalczył złoto w kategorii juniorów.
W starszych parach startował kolejny przedstawiciel leszczyńskiego klubu Marcin Szymański, który walkę duetów zakończył ze złotem.
Po raz pierwszy rozegrano Puchar Federacji. Nasi juniorzy, w których składzie był Michał Sassek zajęli pierwsze miejsce. Z kolei seniorzy znaleźli się na drugiej pozycji, ulegając zaledwie jednym punktem gospodarzom.
W polskiej drużynie starowało dwóch reprezentantów LKS Astromal Szawer: Marcin Szymański i Maciej Ganczarek. Nasi zawodnicy mogą wywalczyć kolejne medale w Drużynowych Mistrzostwach Świata i oczywiście w indywidualnej rywalizacji.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
30.03.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
29.03.2025
Sparing Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 48:42 Żużel/2025 |
![]() |
24.03.2025
2 bramki Karola Świderskiego w meczu Polska - Malta Sport/Piłka nożna |
![]() |
20.03.2025
Fogo Unia Leszno - Orlen Oil Motor Lublin sparing 20.03.2025 Żużel/2025 |
Komentarze