Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Speedrower

 

Leszczyńska młodzież na najwyższym stopniu podium

Astromal Szawer najlepszy


(Fot. Łukasz Witkowski)
13.10.2014 Leszczyńscy speedrowerowcy w świetnym stylu wygrali turniej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dla naszej drużyny najwięcej punktów wywalczyli Michał Sassek i Jakub Przybylski. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy z Żołędowa.

 

Jeszcze przed zawodami Astromal Szawer uchodził za faworyta imprezy. Leszczynianie mają bowiem kilku świetnych juniorów w składzie. Szanse naszej drużyny zwiększał fakt, że rywalizacja odbywała się na ich domowym torze. Jeszcze przed rozpoczęciem zawodów z turnieju wyeliminowany został zespół TPD Kalety ze względu na brak wymaganych badań.

Zawody nie rozpoczęły się jednak po myśli późniejszych triumfatorów. Po pierwszej serii wyścigów prowadziła ekipa MSK Śląsk Świętochłowice. W drugiej serii leszczynianie stali się współliderem, a w kolejnych biegach tylko powiększali swoją przewagę. Ostatecznie Astromal Szawer wygrał wyprzedzając drugi zespół w klasyfikacji różnicą aż 9 punktów.

I. Astromal Szawer Leszno: 69 pkt.
Jakub Przybylski 17 pkt.
Radosław Kochanek 14 pkt.
Jakub Kamiński 14 pkt.
Kamil Salczyński 5 pkt.
Michał Sassek 19 pkt.

II. Mustang Żołędowo: 60 pkt.
J. Rychel 12 pkt.
S. Porożyński 12 pkt.
W. Kadow 7 pkt.
J. Kuś 14 pkt.
J. Krzywosądzki 14 pkt.

III. Motokris Śląsk Świętochłowice: 57 pkt.
M Pacek 15 pkt.
P. Kołodziejczyk 5 pkt.
D. Pacek 11 pkt.
K. Włodarz 8 pkt.
D. Bas 18 pkt.

IV. Orzeł Gniezno: 46 pkt.
V. Wiraż Ostrów: 37 pkt.
VI TPD Kalety: 0 pkt.

 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

16.01.2022
Sport/Biegi
195400.01. Leszno, miasto żużlowców - kronika filmowa z 1954
Żużel/1990 i starsze
12.12.2021 Mistrzostwa Miasta Leszna 2021 w pływaniu dzieci z roczników 2007 i młodszych
Sport/Wodne
07.11.2021 Widowisko z okazji 5-lecia Mażoretek Twins - Włoszakowice
Taniec/Mażoretki

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png