Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Speedrower

 

Speedrowerowcy u prezydenta

05.12.2009
Prezydent Leszna Tomasz Malepszy w sali reprezentacyjnej leszczyńskiego ratusza gościł dziś, po bardzo udanym sezonie speedrowerowców LKS Astromal Szawer Leszno.

Trudno wymienić wszystkie ubiegłoroczne sukcesy w kraju i poza jego granicami leszczyńskich speedrowerowców. W skrócie można powiedzieć wygrali wszystko, co było do wygrania i są zdecydowanie najlepszym klubem w Polsce.

To właśnie ten wynik spowodował, że przedstawiciele tej dyscypliny sportu, po raz kolejny zostali zaproszeni do ratusza. Oby również w przyszłym roku rywale musie oglądać plecy naszych zawodników mówił prezydent Leszna Tomasz Malepszy.

Medale i listy gratulacyjne wręczał też poseł na Sejm RP, mocno zaangażowany w to, aby speedrower w końcu został dostrzeżony również ze stolicy Wiesław Szczepański. Nie zabrakło tez podziękowań dla wszystkich tych, który pomagają klubowi święcić tak ie triumfy, sponsorom tytularnym firmie Astromal i Szawer, czy Piotrowi Kępce z Iveco Kępka, który dba o bezpieczny dojazd na zawody.
 
Bez wątpienia leszczyński klub, wiekowo jest chyba najmłodszym w Polsce, a jak mówi jego prezes Piotr Banasik W przyszłym roku, jeszcze bardziej chcemy postawić na młodzież, mam nadzieję, że osiągniemy podobne sukcesy. z     

 

Komentarze

 
1. Dodane przez alex^^ w dniu 2009-12-05 19:28
taaak. prosze, prosze Banasik chce postawić na młodziez? pytanie tylko czy na leszczynska?????? czy na worcławską czy jeszcze inna ;]
 
 
2. Dodane przez jo w dniu 2009-12-05 21:19
boze jaka zenada:P wsiowy lans:P
 
 
3. Dodane przez Olaf w dniu 2009-12-06 11:28
Wszędzie tylko sportowcy, tak jakby tylko oni przynosili chlubę miastu.A gdzie inni laureaci np.bardzo dobrzy uczniowie stypedyści Premiera i KEN.Przecież oni też rozsławiają nasze miasto.Dlaczego z nimi nie spotka się Prezydent. W innych miastach takie spotkania się odbyły.Przecież ta zdolna młodzież może powróci po studiach do Leszna.
 
 
4. Dodane przez alex^^ w dniu 2009-12-06 19:53
Olaf.... zapomniałeś, że hasło miasta to LESZNO MIASTEM SPORTU!? ;]
 
 
5. Dodane przez ~kil w dniu 2009-12-06 20:53
w Polsce każdy musi być prezesem...nawet budki z piwem...
 
 
6. Dodane przez do kom. 4 w dniu 2009-12-07 14:08
Nie pamiętasz ,że hasłem Leszna jest "Rozwiń skrzydła".Pozdrawiam .
 
 
7. Dodane przez Szawer w dniu 2009-12-12 18:24
Tylko pamietajcie ze my jako sportowcy tego klubu mamy winiki w calej polsce
 
 
8. Dodane przez igor -speedrowerzysta w dniu 2010-01-29 03:09
Zobaczcie my nietylko mamy wyniki w polsce ale i na świecie Szawer mistrzem Świata przeciez jestludzoe zastanowce sie co piszecie niech Prezes Banasik postawi na leszczzyńską młodzież może beda z nich ludzie a niebeda ciagle siedziec przy kompie
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

23.09.2023
Sport/Biegi
23.09.2023 Wyścigi wraków na torze Wylewisko koło Bojanowa
Sport/Motoryzacja
20.09.2023 Śmigłowiec wylądował na dworcu autobusowym
Extreme/Lotnicze
20.09.2023 Herculesy na Lotnisku Leszno - to największe samoloty, jakie tu lądowały
Extreme/Lotnicze

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png