Speedrower
Drugie miejsce speedrowerowców z Leszna
25.05.2008
Speedrowerowcy Szawera Astromalu Leszno startowali w Mistrzostwach Polski Par Klubowych Kadetów w Gnieźnie. Najlepiej pojechali: Krystian Górniaczyk, Mateusz Ludwiczak i Radomir Drożdżyński (rezerwowy), którzy zajęli drugie miejsce. Zwycieżyła para z Żołędowa.
Zwycięska para: Sebastian Morawiak i Mariusz Piechota zdobyła 36 pkt. Zawodnicy Szawera - przywieźli 35 pkt. Trzecie miejsce zajęła para Wirażu Ostrów: Szymon Kowalczyk i Tomasz Bodył.
Do finału weszła też druga para Szawera Leszno: Arkadiusz Zając i Kamil Naskręt. Z dorobkiem 25 pkt. zajęli 6 miejsce. W zawodach startowało 12 par z 5 klubów. (emi)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |

