Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Sporty walki: Judo

 

Judoka z Lipna na podium Pucharu Europy

Brązowy medal Gaumera

(fot. UKS Junior Lipno)
18.06.2015 Michał Gaumer jest autorem jednego z największych sukcesów sportowych w historii klubu UKS Junior Lipno. Zawodnik wywalczył brązowy medal na zawodach Pucharu Europy judo kategorii U-15 w Gyor na Węgrzech, gdzie startowało ponad 1000 uczestników z 50 państw.


Gaumer po wywalczeniu w Pucharze Polski w Suchym Lesie złotego medalu i srebrnego w Łodzi był pierwszy w rankingu Polskiego Związku Judo w Warszawie. W związku z tym reprezentował Polskę na zawodach europejskich.

Michał startował walczył w kategorii + 81 kg i wygrał dwie z czterech walk zdobywając brązowy medal. - Jest pierwszym naszym zawodnikiem, który wywalczył medal w tak prestiżowych zawodach - mówi Mariusz Bąkowski, prezes UKS Junior Lipno. - Mamy nadzieje, że Michał otworzył europejskie drzwi dla pozostałych naszych zawodników, a talentów w klubie nie brakuje.

Michał Gaumer jest uczniem Gimnazjum nr 4 w Lesznie. - Poświęca dużo czasu olbrzymiej pracy treningowej, godzi ją z obowiązkami szkolnymi i domowymi. Posiada średnią powyżej 5,00, uczęszcza na treningi 4-5 razy w tygodniu, dwa do trzech razy w miesiącu w weekendy uczestniczy w zawodach - relacjonuje Bąkowski. - Michał pokazał, że wielkim sportowcem może być każdy, nawet z małej miejscowości wiejskiej jaką jest Lipno. Niejednokrotnie historia pokazywała w innych dyscyplinach, że najważniejsze są chęci, praca i możliwości rozwoju, przy aprobacie rodziców i środowiska - dodaje prezes UKS Junior Lipno.

Klaudia Borowska
 

Komentarze

 
1. Dodane przez ktoś kto Cię zna w dniu 2015-06-18 14:59
Brawo Michale!!! za medal i za wyniki w nauce. W Twoim przypadku widać, że sportowiec może mieć poukładane w głowie. Jeszcze raz gratulacje!!!! Powodzenia w życiu życzę.
 
 
2. Dodane przez kibic w dniu 2015-06-19 07:16
gratulacje tak trzymać wielki sukces powodzenia życzę i dalszych sukcesów
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

16.01.2022
Sport/Biegi
195400.01. Leszno, miasto żużlowców - kronika filmowa z 1954
Żużel/1990 i starsze
12.12.2021 Mistrzostwa Miasta Leszna 2021 w pływaniu dzieci z roczników 2007 i młodszych
Sport/Wodne
07.11.2021 Widowisko z okazji 5-lecia Mażoretek Twins - Włoszakowice
Taniec/Mażoretki

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png