Sporty walki: Karate
Medale Shinto
Udany początek sezonu
23.10.2017
Siedem medali przywieźli do domu zawodnicy Shinto Klub Karate Leszno. Na turnieju w Pobiedziskach leszczyński klub reprezentowało pięciu młodych karateków.
Amelia Korza zajęła 1 miejsce w kihon dziewcząt 2009, Miłosz Mituła uplasował się na 3 pozycji w konkurencji tor przeszkód oraz kihon chłopców 2011 i młodsi. Złoty krążek wywalczył Antoni Kuczma w kata chłopców 2010 białe pasy, podobnie Maksymilian Frykowski w kata chłopców 2009 białe pasy. Kacper Gubański w kata chłopców 2008 białe pasy zajął 1 miejsce oraz 2 miejsce w kumite chłopców 2008/07 -30 kg.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
08.06.2026
![]() Sport/Rowerowe | |
|
|
31.05.2026
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |



