Sporty walki: Karate
Dobry występ leszczyńskich karateków
Sześć medali dla Inari

12.12.2017
Czworo zawodników LKK Inari rywalizowało w drugich Otwartych Mistrzostwach Karate WKF Zaniemyśl Cup. W turnieju uczestniczyło 320 reprezentantów 20 klubów. Leszczyńscy karatecy zdobyli sześć medali.
Zawody Zaniemyśl Cup dla reprezentantów leszczyńskiego klubu były sprawdzianem przed zbliżającym się Pucharem Wielkopolski w Karate WKF. Srebrne medale wywalczyli: Julia Czyżyk w kata, Krzysztof Wierzba w kata i drugi w kumite, natomiast brązowe: Karolina Semenków w kata i kumite oraz Olaf Bartman w kumite.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
08.06.2026
![]() Sport/Rowerowe | |
|
|
31.05.2026
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |

