Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Sporty walki: Taekwondo

 

Open World Championships Taekwon-Do 2017 Holandia

Zawodnicy Drache na podium

(fot. Klub Drache)
04.10.2017 Dziesięć medali przywieźli z Otwartych Mistrzostw Świata w Taekwondo zawodnicy leszczyńskiego klubu Drache. Złotymi krążkami mogą się pochwalić Bastan Grzegorowski, Aleksander Grobelny i Dawid Kozłowski. – Wyniki potwierdziły wysoki poziom naszych zawodników na arenie międzynarodowej – podkreśla trener Sebastian Grzegorowski.W mistrzostwach, które odbyły się w Barneveld w Holandii, wzięło udział ponad 2300 osób z całego świata, m.in. Nepalu, Rosji, USA, Anglii, Walii i Włoch. Wśród nich siedmiu reprezentantów klubu Drache z Leszna.

W pierwszych dniach rywalizowali zawodnicy z pasami mistrzowskimi. Leszczynianie pokazali, że liczą się w międzynarodowej stawce, zdobyli cztery medale. Dwa Malwina Jarosiewicz pierwszy dan - srebrny w walkach do 60 kg i brązowy w układach formalnych. Kolejny srebrny medal w walkach do 74 kg zdobył Arkadiusz Grzegorowski pierwszy dan, a złoty krążek Bastan Grzegorowski czwarty dan w walkach do 57 kg.
 
Kolejne medale do kolekcji leszczyńskiego klubu zdobyli zawodnicy z pasami uczniowskimi.  Złoty Aleksander Grobelny w walkach do 140 cm, srebrny Szymon Wawrzyniak w walkach do 74 kg, a dwa: srebrny i brązowy Aleksandra Wawrzyniak w walkach powyżej 60 kg oraz w układach formalnych. Dwoma medalami może się pochwalić także Dawid Kozłowski: złotym zdobytym w walkach do 57 kg i srebrnym w układach formalnych.

- To były dla nas bardzo udane zawody. Zdobyte dziesięć medali na Mistrzostwach Świata potwierdziły wysoki poziom naszych zawodników na arenie międzynarodowej. Ciężka praca sztabu szkoleniowego i zawodników przyniosła efekty. Wykonaliśmy plan w stu procentach, każdy z siódemki powołanych przywiózł do Leszna medal – podsumowuje trener Sebastian Grzegorowski.

Wyjazd zawodników na mistrzostwa był możliwy dzięki finansowemu wsparciu miasta Leszna.

Hania Ciesielska
 

Komentarze

 
1. Dodane przez Zenek w dniu 2017-10-04 17:26
Warto dodać w takim artykule jaka organizacja organizowała owe Mistrzostwa. Wówczas można ocenić czy te wyniki sportowe są rzeczywiście dużymi sukcesami. Dodatkowo sądzę, że "powołanie" to zbyt duże słowo w przypadku kadry, która udała się na te zawody.
 
 
2. Dodane przez ktoś w dniu 2017-10-04 20:30
To jakaś masakra na mistrzostwach świata medale zdobywają żółte zielone pasy to jakiś żart?Ten klub to jakiś żart?
 
 
3. Dodane przez Zuza w dniu 2017-10-04 21:49
GRATULACJE .!!!
 
 
4. Dodane przez BrAJAN w dniu 2017-10-04 22:34
A czy kurczka Bastian walcząc w kat.57kg - jako dorosły facet :-) miał kogoś w grupie???Czy innych chudych nie było i dostał złoto bo był jedynym zgłoszonym :-D??
 
 
5. Dodane przez Dominik w dniu 2017-10-04 22:37
Polecam najpierw poczytać o tym sporcie, a potem się wypowiadać ! Gratulacje dla wszystkich zawodników Drache !
 
 
6. Dodane przez TKD_girl w dniu 2017-10-04 23:30
Zapraszam sceptyków na trening, wylewamy tam dosłownie litry potu i Trenerzy dbają o nas i naszą formę. Co zawody (małe czy duże) wracamy z medalami, więc wypowiadanie się na temat, o którym się wie tyle co nic świadczy tylko o zazdrości lub kompletnej niewiedzy. Zawsze można przyjść na sale zobaczyć, dlaczego mamy te medale i czemu coraz więcej o nas słychać. A kolor pasa nie opisuje czyichś umiejętności, czasem czarne pasy są tylko dzięki zapłaconym egzaminom a nie umiejętnościom adekwatnym do jego rangi. U nas ważne są umiejętności i systematyczność. Jestem dumna, że jestem SMOKIEM, bo tworzymy coś więcej niż tylko zawodników w klubie. Gratulację dla zawodników za ciężką walkę i Trenerów za to, że potrafią nas zmotywować do ciężkiej pracy, bo kształtujemy nie tylko swoją siłę, ale i charakter, co jest w tych czasach tak rzadkie.
 
 
7. Dodane przez kibic w dniu 2017-10-05 07:48
kibic( DRACHE - SMOKÓW) KOCHAM TYCH ZAZDROŚNIKÓW ;) ZERO WIEDZY O KLUBIE - ZAWODNIKACH - SPORCIE
ZAZDROŚNICY IM WIĘCEJ PISZECIE TYM LEPIEJ DLA KLUBU ;) DZIĘKI WAM ZA TO ŻE JESTEŚCIE. TAEKWON!!!
 
 
8. Dodane przez Angela w dniu 2017-10-05 14:20
Drache jesteście super !
 
 
9. Dodane przez Natalia w dniu 2017-10-05 14:25
Ludzie nawet nie wiedzą ile Ci zawodnicy wkładają pracy i wysiłku w to co osiągają! To jest zazdrość czy co ? Gratulacje smoki !
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

03.12.2023
Sport/Biegi
03.12.2023 IX Bieg Mikołajkowy we Wschowie
Sport/Biegi
15.11.2023 GI Malepszy Arth Soft - Legia Warszawa 3:4
Sport/Futsal
11.11.2023 Finał Puchar Polski na szczeblu Wielkopolskiego ZPN - strefa leszczyńska. KP Polonia 1912 Leszno/Dąb Zaborowo - LZS Pinsel-Peter Krobianka Krobia 0:1
Sport/Piłka nożna

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png