Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Strzelectwo

 

Wojtasiewicz piąty na MŚ

07.09.2011 Jaromir Wojtasiewicz z klubu Bock Rawicz zajął piąte miejsce w strzelaniach do rzutków na Mistrzostwach Świata w Belgradzie. Trafił 124 rzutki na 125 możliwych i ustanowił nowy rekord Polski. Startowało 138 czołowych zawodników z całego świata.


Konkurencja trap w strzelaniu gładkolufową strzelbą śrutową do ceramicznych rzutków polega na oddaniu 125 strzałów w serii podstawowej i dodatkowych 25 dla pierwszych sześciu finalistów.

Na mistrzostwach w Belgradzie Polskę reprezentowało trzech zawodników: Jaromir Wojtasiewicz z Klubu Bock Rawicz, Piotr Kowalczyk z Klubu Diana Poznań oraz Jakub Trzebiński z Klubu Zawisza Bydgoszcz. Wojtasiewicz w  serii podstawowej ustrzelił 124 rzutki na 125 możliwych, ustanawiając tym samym nowy rekord polski oraz kwalifikując się do finału na drugim miejscu. Kowalczyk zestrzelił 109 rzutek, a Trzebiński 115, jednak było to zdecydowanie za mało aby rywalizować z najlepszymi.

W rundzie finałowej Wojtasiewicz zestrzelił 20 krążków co dało mu ogólny wynik 144 punkty i piąte miejsce. Trap jest konkurencją olimpijską, a  na tych zawodach można było zdobyć kwalifikacje na igrzyska w Londynie. Jednak nasz zawodnik przegrał z Francuzem, tylko i aż, jednym punktem.

- W historii strzelectwa sportowego do rzutków w konkurencji TRAP seniorów żaden z zawodników reprezentacji Polski na mistrzostwach świata  nie zdobył tak wspaniałego wyniku. Bardzi się cieszymy że dokonał tego nasz zawodnik - powiedział Ryszard Kapłon, prezes RKS Bock Rawicz. (koc)

 

Komentarze

 
1. Dodane przez Obiektywny... w dniu 2011-09-07 23:10
Ten koleś jest niesamowity!!!Gratul acje.Nawet w małej "pipidówie" jak Rawicz czy Leszno zdarzają się talenty na miarę ogólnoświatową.Tym bardziej należy się podziw i szacunek.
 
 
2. Dodane przez krzysztoff ss w dniu 2011-09-07 23:23
I tak jest dobrze ,wynik bbd. :grin
 
 
3. Dodane przez Piotr w dniu 2011-09-08 11:04
Gratulacje!!!! Taki wynik na MŚ .... SZACUN :-)
 
 
4. Dodane przez music:P w dniu 2011-09-09 08:20
Bravo ;)
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

20.09.2023
Extreme/Lotnicze
20.09.2023 Herculesy na Lotnisku Leszno - to największe samoloty, jakie tu lądowały
Extreme/Lotnicze
02.09.2023 Wilgami dookoła Polski. Start z Leszna
Extreme/Lotnicze
30.08.2023 Pierwszy trening w nowej hali ZSZ Gostyń
Sport/Walki

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png