Szermierka
Na początek Londyn
Renata Tomczak rozpoczyna walkę w Pucharze Świata

(Fot. FB Sławomir Mocek)
W tym sezonie ten pucharowy cykl składa się z dziewięciu turniejów. Ze względu na to, że są one zaplanowane w wielu dość odległych miejscach na świecie na przykład w Gwatemali nie we wszystkich Renata będzie brała udział – informuje jej trener Sławomir Mocek.
Poleci za to Hawany, bo do rozstawienia w Mistrzostwach Świata, które w kwietniu odbędą się w Toruniu pod uwagę brane będą między innymi wyniki z pięciu najlepszych pucharowych potyczek.
Jak wiemy, tu na miejscu w kraju w Pucharze Polski swojej kategorii wiekowej leszczynianka nie ma sobie równych, bo z trzech imprez tego cyklu, wygrała już dwa turnieje w Bydgoszczy i Poznaniu. Ostrzy sobie zęby także na ten trzeci, który odbędzie się w Gdańsku. Marzy też o tym, żeby obronić w tym sezonie złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
29.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
27.06.2025
Grzegorz Zengota i Rafał Dobrowolski przed meczem ze Stalą Rzeszów Żużel/2025 |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |