Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Taniec

 

Łukasz Witkowski

Maraton zumby z Izą Kin

15.03.2015
Hala Trapez w Lesznie

 

W tym temacie:

Zobacz także:

Komentarze

 
1. Dodane przez Małgosia K. w dniu 2015-03-16 12:31
Maraton Ok. Brakowało kilku osób. Pani Iza zrobiła mega szał i Za to oklaski. Mega prodesjonalizm.
Pani Monice natomiast proponuje zjeść snikersa bo zaczyna gwiazdorzyć.
 
 
2. Dodane przez Anita w dniu 2015-03-16 12:36
Świetna impreza, podziękowania dla dziewczyn, że zrobiły coś bezinteresownie dla mieszkańców naszego miasta i okolic, wszystkie byłyście świetne i wyjątkowe!!! Beata więcej takich inicjatyw jesteś The Best III pozdrawiam wszystkich zumbowiczów !!!
 
 
3. Dodane przez zumba82 w dniu 2015-03-16 12:38
Rewelacja!!! Ogromna dawka pozytywnej energii, prowadzące były niemożliwe!!! Świetnie, że zumba staje się u nas popularna. pozdrawiam
 
 
4. Dodane przez Monika Rahnefeld w dniu 2015-03-16 14:28
Jeżeli brakowało kilku osób trzeba było dołączyć.Impreza była darmowa.Impreza pierwsza klasa.Dziękujemy !
 
 
5. Dodane przez Olga w dniu 2015-03-16 14:37
Impreza rewelacyjna, wielkie brawa dla organizatorów, świetny pomysł z super gościem, takiej imprezy w Lesznie jeszcze nie było, chcemy więcej !!!
 
 
6. Dodane przez Ewa w dniu 2015-03-16 14:48
Pani Moniko proszę się nie przejmować komentarzem nr 1... Nie ma to jak zazdrosna konkurencja.. Ja żadnej Gwiazdy nie widziałam, a byłam od początku do końca.. Byłyście świetne wszystkie i jakoś mi nikogo nie brakowało... Wspaniała atmosfera, i ludzie w niej uczestniczący ...pozdrawiam i czekam na powtórkę :)
 
 
7. Dodane przez Małgosia K. w dniu 2015-03-16 16:24
Pracuje w prywatnej firmie, na Zumbe chodzę bo lubię. Dlaczego mam być konkurencją ? Nie rozumiem zarzutu..
Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja mam swoje, Pani ma swoje. Poza tym z tego co widzę są różne maratony, różne składy zarówno prowadzących jak i uczestników . Sama chodzę prawie na wszytskie to widzę, że dziewczyny się wymieniają i nie zauważyłam na maratonach jakiejś konkurencji czy rywalizacji. No chyba że Pani ma jakieś inne informacje. Nie wnikam. Pozdrawiam
 
 
8. Dodane przez zumbiara w dniu 2015-03-16 21:01
WYJĄTKOWO UDANY MARATON, SZYBKIE TEMPO, FAJNE UCZESTNICZKI I LUZNA ATMOSFERA, AŻ CHCE SIĘ SZALEĆ.
BRAWO DZIEWCZYNY TE NA SCENIE I TE NA DOLE.....
 
 
9. Dodane przez Anka w dniu 2015-03-16 21:12
ZERO ORGANIZACJI
Bardzo mało ludzi
Pomiar tkanki tłuszczowej chyba był dla jednej osoby bo dla osob ktore przyszly po pol godzinie juz nie bylo miejsca
 
 
10. Dodane przez Marta w dniu 2015-03-16 21:21
Czytając komentarz nr 1 i 7 odnoszę wrażenie, że Pani bardziej od chodzenia na zumbę i maratony lubi oceniać innych. Większość ludzi idzie, by się dobrze bawić, Pani natomiast do tych się nie zalicza. A co do gwiazdorzenia - to Pani tu na forum gwiazdorzy, z marnym skutkiem. Maraton wczorajszy i jego przebieg, radość, jaką wyniosłam z koleżanką jest nie do opisania. Brawo dla organizatorek oraz wspaniałego gościa. Czekamy na kolejny:)
 
 
11. Dodane przez urzędniczka w dniu 2015-03-17 08:23
Nie rozumiem złośliwego komentarza nr 1 oraz innych chamskich zagrań. Ja też byłam od początku do końca atmosfera była świetna, wszyscy wspólnie się bawili a ja nie czułam Gwiazdorzenia. Szkoda że ma Pani takie subiektywne odczucia. Proszę zrobić coś bezinteresownie dla mieszkańców naszego miasta, chętnie przyjdę i popatrzę jak Pani Gwiazdorzy. Pozdrawiam
 
 
12. Dodane przez Aśka w dniu 2015-03-17 08:27
Rewelacja, rewelacja i jeszcze raz rewelacja!!! Proszę o więcej takich imprez!!! Bardzo mi się podobało. Świetnie że wszystkie uczestniczki potrafiły się wspólnie bawić. Gratulacje dla instruktorek oraz dla uczestniczek za wytrwałość!!!
 
 
13. Dodane przez Ewa w dniu 2015-03-17 08:43
Pani Małgosiu, ja również zumbuję od kilku dobrych lat i zaliczyłam wiele maratonów. Odezwałam się na forum, ponieważ nie lubię chamstwa i oczerniania innych. Moim zdaniem takie "życzliwe" osoby to nie zwyczajni uczestnicy imprezy, bo oni są zadowoleni, że mogli się wyszaleć i wspólnie pobawić. W życiu nie przyszłoby mi na myśl żeby komuś "dopiekać" w ten sposób. Chodziło Pani o upokorzenie danej osoby, co nie jest fajne...Oby takich zumbiar jak najmniej...Wstęp był bezpłatny, a instruktorki które poprowadziły maraton CHARYTATYWNIE były umieszczone na plakatach. Wiedziała Pani gdzie przychodzi i po co... Na drugi raz proszę omijać "Gwiazdy" nie sprawiać przykrości innym... Dziękuję jeszcze raz za świetną zabawę i poświęcenie instruktorek. Super, że przybyło tak wiele zumbiar z Leszna i okolic. Pozdrawiam je wszystkie !!!
 
 
14. Dodane przez mika w dniu 2015-03-17 09:29
komentarz nr 9 mnie rozwalił...malo ludzi, ale dla tych co przyszli pozniej nie bylo miejsca...buhahhaha
 
 
15. Dodane przez Beata Hałat w dniu 2015-03-18 11:20
W imieniu swoim a także Moniki i Joasi chciałabym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom za udział w imprezie, za liczne przybycie, za wspólnie spędzone chwile oraz świetną zabawę a przede wszystkim za wspaniałe przyjęcie naszego gościa specjalnego Izabeli Kin. Wasz uśmiech na twarzach mówił wszystko! Zapewniam, że wspólnie z Moniką i Asią na tym nie poprzestaniemy. Natomiast szanowna Pani Małgosiu K. - trudno nie odnieść się do Pani komentarzy – bardzo to przykre, że nie potrafi Pani docenić bezinteresownych działań innych ludzi. Pani atak na Monikę jest bardzo krzywdzący. Takie podejście uderza we wszystkich , którzy robią coś bezinteresownie dla innych. Szanujmy się wzajemnie a będzie wszystkim łatwiej. Każdy mógł się przyłączyć do imprezy a nawet do organizacji, impreza była otwarta dla wszystkich. Ci co chcieli, byli z nami czy to z Głogowa, czy odległego Lublina. W przyszłości zapraszam do wspólnych działań, jesteśmy otwarte na wszystkie propozycje.
 
 
16. Dodane przez Naturhouse Leszno w dniu 2015-03-19 11:41
do komentarza nr 9:
Jeśli zależy Pani/Panu na pomiarze składu ciała bez oczekiwania w kolejce, to zapraszamy do umówienia się na taki bezpłatny pomiar bezpośrednio do naszego (...) ul. Narutowicza 14.
W ograniczonym czasie naszego udziału w imprezie z pomiaru udało się skorzystać 15 osobom.

Jednocześnie bardzo dziękujemy organizatorkom maratonu za wspaniałą inicjatywę w kierunku zdrowej sylwetki. Mamy nadzieję, że będzie więcej imprez tego typu w rejonie:)
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

25.11.2022
Żużel/2022
12.11.2022 Balonowy lot z okazji Święta Niepodległości
Extreme/Lotnisko
11.11.2022 Bieg Niepodległości w Górze
Sport/Biegi
11.11.2022 Przemarsz pod zamek i start X Rydzyńskiego Biegu Niepodległości
Sport/Biegi

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png