Tenis: Tenis stołowy
Trzy mecze w dwa dni
Na pierwszy ogień w sobotę poszedł Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski, dosłownie połknięty przez tenisistów stołowych KS Dąbcze 10:0. Jak podaje oficjalna strona klubowa jeszcze nigdy w historii tego sezonu, żadna z drużyn walczących w trzeciej lidze nie wygrała do przysłowiowego zera.
Niedziela to z kolei aż dwa mecze ze Smeczem Konin i Tajfunem II Ostrów Wielkopolski. Dodajmy, że oba wygrane przez KS Dąbcze w takim samym stosunku 8:2.
W tabeli tej klasy rozgrywkowej, po 16 rozegranych rundach na prowadzeniu z dorobkiem 27 punktów jest Unia Powiatu Średzkiego, tyle samo punktów ma KS Dąbcze na trzeci miejscu z dwoma punktami straty do liderów jest Polonia II Śmigiel.
Teraz zespół z Dąbcza ma długą ligową przerwę. Po raz kolejny ruszy do boju 18 marca w wyjazdowych pojedynkach z Doliwą Rozdrażew i Żakami Taczanów. z foto archiwum
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
11.11.2025
![]() Sport/Biegi | |
|
|
05.11.2025
Legia Warszawa - GI Malepszy Futsal Leszno 2:5 Sport/Futsal |
|
|
26.10.2025
Start XIX Międzynarodowego Kościańskiego Półmaratonu im. dra Henryka Florkowskiego Sport/Biegi |
|
|
22.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 2 Sport/Lotnicze |


Komentarze